Foto: Shutterstock

Elektronisko sakaru un informācijas un komunikācijas tehnoloģiju uzņēmums "Bite Latvija" rudens sākumā atklās birojus Rēzeknē un Jelgavā. Plānots, ka Rēzeknē tiks nodrošinātas 150, savukārt Jelgavā – teju 130 darbavietas. Jauno kolēģu piesaiste jau ir uzsākta, informē uzņēmumā.

"Baltcom" un "Bite Latvija" apvienošana 1. jūlijā uzņēmumam devusi teju 140 000 klientu bāzi, kopējam "Bite Latvija" klientu skaitam pārsniedzot 400 000. Tam ir nepieciešams izveidot spēcīgu Zvanu centra komandu ar pēc iespējas mazāku darbinieku mainību. Ņemot vērā reģionu izaugsmes potenciālu, pieejamos cilvēkresursus ārpus Rīgas un šī brīža izaicinājumus darbaspēka piesaistei Rīgā, "Bite Latvija" pieņēmusi lēmumu atvērt birojus Rēzeknē un Jelgavā. Ar laiku šīm abām pilsētām esot liels potenciāls kļūt par epicentru "Bite Latvija" klientu apkalpošanas un pārdošanas komandām.

"Nav noslēpums, ka liela daļa Latvijas uzņēmumu un starptautisko uzņēmumu filiāles darbojas Rīgā. Tas nozīmē, ka konkurence par darbaspēku galvaspilsētā ir milzīga, un tā tikai turpina pieaugt. Tas lika pārdomāt "Bites" stratēģisko attīstību, lai nākamajos gados samazinātu darba tirgus izmaiņu ietekmi uzņēmējdarbības nodrošināšanā. Darbinieku piesaistei reģionos "Bite" redz lielu potenciālu," norāda "Bite Latvija" ģenerāldirektors Arunas Mickevicius.

"Bite Latvija" birojus Rēzeknē un Jelgavā atklās rudens sākumā, un, sākot ar 2025. gada pavasari, uzņēmuma Zvanu centrs klientu apkalpošanai un pārdošanai ar teju 280 darba vietām darbosies tikai šajās divās pilsētās.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!