"Latvian Art Directors Club" (LADC) rīkotais radošās izcilības XI festivāls "Adwards 2016" izsludina radošo darbu iesniegšanu, lai augustā apbalvotu Latvijas reklāmas un dizaina nozarē pēdējā gada laikā labākos darbus, portālu "Delfi" informēja pasākuma organizatori.

Darbu iesniegšana notiek līdz 8. augustam, savukārt "Adwards 2016" radošā nedēļa norisināsies no 22. līdz 26. augustam. Visi radošo nozaru profesionāļi un entuziasti aicināti iesniegt savus darbus, lai starptautiska žūrija desmit profesionāļu sastāvā noskaidrotu nozares labākos profesionāļus. Labākajiem tiks piešķirti ordeņi un vieta "Adwards 2016" gada grāmatā.

Šogad festivāla identitāti izstrādājusi animācijas studija "KUST", savukārt mājaslapu un darbu iesniegšanu jau tradicionāli nodrošinās digitālo un interaktīvo risinājumu aģentūra "WRONG".

"Par XI festivāla konceptu izvēlēts "It's time for the ugly truth" ("Šis ir laiks neglītajai patiesībai" – no angļu val.), kas sevī iemieso ļoti reālu faktu – reizi gadā pienāk patiesības mirklis, kad slēpties aiz reputācijas, draugiem-slavenībām, septītā "aifona", stilīga biroja un vēl stilīgāka "instagrama" vairs nav jēgas. Ir pienācis laiks skarbākajam mirklim gadā, jo, iespējams, tikai iespējams, tu neesi tik labs, kā domā. Galvenais jautājums – kuri būs gana drosmīgi to pārbaudīt?" par vienpadsmitā radošās izcilības festivāla konceptu stāsta festivāla organizatore Anete Franka.

Pieteiktajiem darbiem jābūt realizētiem laika posmā no 2015. gada 31. marta līdz 2016. gada 1. augustam. Darbi iesniedzami kategorijās "Integrētās kampaņas", "Film & Radio", "Interaktīvie un digitālie risinājumi", "Printart un dizains", "Vides reklāma", "Zīmola identitāte", "PR", "Netradicionālā komunikācija", "Branded Content & Entertainment", "Pasākumi" un "Sociālā reklāma un labdarība".

Vairāk informācijas par festivālu pieejama festivāla mājaslapā.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!