Foto: LETA

VSIA "Dailes teātris" ceturtdien, 16. novembrī, reģistrēta jauna prokūra, informē "Lursoft Klientu portfelis".

Apskatot izziņā pieejamo informāciju, redzams, ka par teātra prokūristu iecelts aktieris Gints Andžāns, paredzot tiesības atsevišķi pārstāvēt teātri, izņemot tiesības atsavināt VSIA "Dailes teātris" nekustamo īpašumu, to ieķīlāt vai arī apgrūtināt ar lietu tiesībām.

Otrs teātra prokūrists kopš 2022. gada sākuma ir Normunds Matutis.

VSIA "Dailes teātris" apgrozījums 2022. gadā audzis līdz 3,05 miljoniem eiro, bet peļņa pēc nodokļiem līdz nepilniem 6 tūkstošiem eiro. Vēl 3,17 miljonus eiro veidojusi valsts dotācija.

Aizvadītajā gadā VSIA "Dailes teātris" iestudējis 13 jauniestudējumus 3 spēles laukumos. Sekojot savam stratēģiskajam mērķim par daudzveidīgu un kvalitatīvu izrāžu iestudēšanu, teātris repertuāru papildināja ar drāmām, komēdijām, koncertuzvedumiem, kā arī izrādi bērnu un jauniešu auditorijai.

Pērn, pakāpeniski samazinoties Covid-19 ierobežojumiem, audzis teātra skatītāju skaits. Teātra izrādes spēles laukumos un viesizrādēs kopumā noskatījušies 108,9 tūkstoši apmeklētāju. Tas ir būtisks kāpums, salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu, lai gan pirmspandēmijas apjoms vēl nav sasniegts (2019. gadā teātra izrādes noskatījās 191,9 tūkstoši skatītāju, bet 2018. gadā – nepilni 195 tūkstoši).

Kopumā teātris 2022. gadā nospēlējis 234 izrādes.

Lasi arī citas jaunākās uzņēmumu ziņas:

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!