Raidījums "Nākotnes kapitāls" turpina iepazīstināt ar P2P aizdevumu pasauli. Šoreiz "Delfi Bizness" žurnālists Raivis Vilūns salīdzina divas Latvijā un Eiropā populāras kopfinansējuma, starpaizdevumu platformas – "Mintos" un "Twino". Kura no platformām ir ērtāka, kura – izdevīgāka?

Tādēļ šajā raidījumā Vilūns, kurš veido savu finanšu uzkrājumu portfeli, izvērtē abas platformas, to piedāvājumus un vājās un stiprās puses. 

Raidījuma vadītājs secina, ka reģistrācijas process, kas ir līdzīgs kā jebkurai citai nebanku investīciju platformai, abos servisos būtiski neatšķiras. Tāpat arī minimālā iemaksa, kas ir desmit eiro, abām platformām ir vienāda. Attiecīgi, kā secina Vilūns, tas ir ļoti demokrātisks un zems slieksnis, lai jebkurš, kuram ir interese, neriskējot ar būtiskām summām, varētu izmēģināt roku platformas lietošanā. “Gada laikā, ņemot vērā vidējo atdevi, jūs no 10 eiro nopelnīsiet 1 eiro,” saka Vilūns, norādot, ka tas nebūt nav sliktāk par investīcijām akcijās, bet kopumā krietni stabilāk, nekā mēģinot, piemēram, vairot kapitālu ar kriptovalūtām. 

Чтобы продолжить чтение, оформите абонемент.

Пожалуйста, подождите!

Мы подбираем для вас наиболее подходящее предложение подписки...

Loading...

Предложение о подписке не отображается? Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы или перезагрузите страницу.
В случае вопросов пишите на konts@delfi.lv

Подпишись и читай:

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !