Foto: "Revolut Bank"/Publicitātes foto

"Revolut" Latvijas lietotājiem pievieno iespēju iegādāties vairāk nekā 70 Eiropā kotētu uzņēmumu akcijas, informē uzņēmumā.

Uzņēmumā vēsta, ka izmantojot "Revolut", investīcijas Eiropas biržā kotētajos uzņēmumos ir pieejamas ar minimālo ieguldījumu summu tikai 1 EUR apmērā. Tirdzniecība būs bez komisijas maksas abonētā plāna noteiktā limita ietvaros.

Lietotnes dati rāda, ka šobrīd pieejami vairāk nekā 70 Eiropas biržas sarakstos iekļautas akcijas, vairāk nekā 2200 ASV tirgotu uzņēmumu un vairāk nekā 150 ETF.

"Revolut" klienti tagad var iestatīt arī periodiskos pirkumus. Tas ļauj iegādāties akcijas/ETF iepriekš noteiktā laikā un biežumā — katru dienu, nedēļu vai mēnesi. Periodiskie pirkumi var palīdzēt investoriem samazināt īstermiņa cenu nepastāvības ietekmi un dot viņiem iespēju ieguldīt regulāri.

“Mēs turpinām padarīt ieguldījumus pieejamākus ikvienam, sākot pievienot mūsu tirdzniecības platformai dažus no lielākajiem Eiropas biržu sarakstos iekļautajiem uzņēmumiem. Mēs vēlamies saviem klientiem nodrošināt ērtu piekļuvi uzņēmumiem, kas ir viņiem tuvāki. No "Adidas" līdz "Zalando" — mūsu klienti tagad var ieguldīt Eiropā labi atpazīstamu uzņēmumu akcijās, un mēs drīzumā šo sarakstu paplašināsim vēl vairāk, uzņēmuma Turības un Tirdzniecības nodaļas vadītājs komentē Rolands Juteika, piebilstot, ka drīzumā būs pieejams plašs citu ieguldījumu produktu klāsts, tostarp Robo digitālās padomu platformas pakalpojumi, kopfondi, obligācijas un citi rīki.

Atkarībā no plāna klienti mēnesī var veikt 1 (Standard), 3 (Plus), 5 (Premium) vai 10 (Metal un Ultra) darījumus bez komisijas maksas. Kad bezmaksas limits ir pārsniegts, tiks piemērota mainīgā maksa par katru darījumu 0,25% (0,12% Ultra), min. 1 EUR apmērā.

"Revolut" piemēro arī glabāšanas maksu 0,12% apmērā gadā no lietotāja aktīvu tirgus vērtības, ko iekasē katru mēnesi.

Investīciju pakalpojumus EEZ sniedz Revolut Securities Europe UAB (Revolut).

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!