Foto: Publicitātes foto/Jānis Lazdāns

Padures muižas īpašnieks Jānis Lazdāns sadarbībā pūļa finansēšanas platformu "CrowdedHero" uzsācis investīciju piesaistes kampaņu, kuras ietvaros ikvienam ir iespēja kļūt par "līdzmuižnieku" (t.i. muižas līdzīpašnieku).

Iniciatīva https://www.crowdedhero.com/lv/project/view?id=14 paredz muižas restaurēšanu un pārbūvēšanu ar mērķi izveidot gardēžu viesnīcu un norises vietu īpašiem svētkiem (kāzām, uzņēmumu pasākumiem u.c.). Kungu mājas atjaunošanas kopējās izmaksas pārsniedz miljonu eiro, bet šajā posmā plānots savākt 180 tūkstošus eiro ūdensvada, kanalizācijas, elektrības un apkures sistēmas izbūvei. Tas uzlabos komforta līmeni un ļaus muižu efektīvāk izmantot gada aukstajā sezonā, kā arī būs pamats tālākai muižas atjaunošanai.

"Mēs dodam iespēju atrast investorus dažādu profilu biznesa vīzijām – šis projekts ir spilgts tā apliecinājums, jo finanšu piesaiste tiek apvienota ar komūnas veidošanu. Par muižas līdzīpašnieku kļūt un iegūt priekšrocības var ikviens, ieguldot relatīvi nelielu naudas summu. Kopā ar saviem starptautiska līmeņa vēstnešiem un speciālistiem katram projektam veicam rūpīgu izaugsmes potenciāla novērtējumu. Arī šajā gadījumā redzam investīciju atdeves potenciālu ilgtermiņā," norāda "Crowdedhero" vadītājs Jānis Blaževičs.

Lazdāns savukārt uzsver, ka šis projekts palīdzēs atjaunot un saglabāt Latvijas kultūras mantojumu. Visi piesaistītie līdzekļi tiks ieguldīti muižas tehniskā stāvokļa uzlabošanā un attīstībā. Vienlaikus šobrīd jau tiek plānoti muižas turpmākie attīstības un renovācijas soļi, lai to padarītu vēl interesantāku gan Latvijas iedzīvotājiem, gan arī viesiem no ārvalstīm.

"Jau šobrīd muiža ir kļuvusi par patīkamu vietu apmeklētājiem un iemantojusi atpazīstamību. Muižā notikusi arī spēlfimas "Pansija pilī" filmēšana, kas ir saistoši daudziem Latvijas iedzīvotājiem. Tamdēļ visā būvniecības laikā muiža darbosies ierastajā režīmā. Investīcijas šīs vietas attīstībā veidos muižas kā nekustamā īpašuma un biznesa objekta vērtības pieaugumu, tādējādi tas būs interesants projekts ne tikai kopienai, kuru veidojam, bet arī profesionāliem investoriem. Bez tam Padures muižas attīstība radīs jaunas darba vietas Kuldīgas novadā un atbalstīs vietējo sabiedrību," skaidro Lazdāns.

"CrowdedHero" ir Latvijā dibināta un reģistrēta investīciju platforma.

Padures muiža atrodas Kuldīgas novada Padurē. Padures muižā kopš 2015. gada notiek atjaunošanas darbi, kā arī dažādi kultūras un izklaides pasākumi.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!