Foto: Shutterstock

Informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmums "Tietoevry" apvieno vairākus informāciju tehnoloģiju biznesus un pakalpojumus. Tas ietekmē arī darbinieku meklēšanas procesu, jo nepieciešamība pēc darbiniekiem ir ļoti dažāda, no ļoti specifiskiem IT speciālistiem, līdz finanšu un atbalsta funkciju cilvēkiem, stāsta "Tietoevry" personāla vadības biznesa partnere Eva Rubīna.

Atlases procesā uzņēmums ievēro individuālu pieeju un nozarē pieņemtās labās prakses: "darboties ātri, informēt kandidātus visos atlases soļos, sniegt atgriezenisko saiti".

Kompānija visas vakances publicē arī iekšējā sistēmā, par ko "Tietoevry" darbinieki reizi divās nedēļās saņem atgādinājuma e-pastu. Rubīna norāda, ka esošo darbinieku pieteikumi tiek nopietni izskatīti, dodot atgriezenisko saiti par nākamajiem soļiem, ja nepieciešams vēl papildināt zināšanas augstākas pozīcijas virzienā.

Pirmā saruna ar kandidātu notiek sazvanoties. Tam seko stundas intervija ar personāldaļas cilvēku, biznesa vadītāju un noteiktās komandas vadītāju. Atkarībā no pozīcijas specifikas kandidātam dod mājas uzdevumu vai uzaicina uz tehnisko interviju. Pēc tam pieņem gala lēmumu.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!