Foto: Publicitātes foto

Alternatīvo ieguldījumu fonds "NCH Baltics Opportunity Fund I AIF" par miljonu eiro iegādājies trešo īpašumu – noliktavu un biroju ēkas Siltuma ielā 10, Rīgā, ziņo tā pārvaldnieks "NCH Baltics AIFP".

Tādējādi fonds turpina veikt ieguldījumus industriālajos un loģistikas īpašumos lielākajās Baltijas valstu pilsētās.

Objekts Siltuma ielā 10 atrodas uz 0.3 ha zemes īpašuma un uz tā ir ēka 1587 kvadrātmetru platībā; tā ir pilnībā iznomāta. Īpašums atrodas Rīgas pilsētas dienvidrietumu daļā – Ziepniekkalnā, pie Rīgas pilsētas robežas.

"Turpinām papildināt fonda portfeli ar industriālajiem objektiem. Šis īpašums ir labā stāvoklī, atrodas augošā industriālās apbūves zonā – tas palīdzēja lemt par labu iegādei. Plānojam vēl vairāk uzlabot ēkas tehnisko stāvokli, veikt racionālus ESG pasākumus, kas palīdzēs samazināt energoresursu patēriņu, kā arī palielināt atjaunojamās enerģijas izmantošanu", norāda "NCH Baltics AIFP" valdes loceklis Ralfs Jansons.

Projektu līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

"NCH Baltics AIFP" ir reģistrēts Latvijas Bankā kā alternatīvo ieguldījumu fonda pārvaldnieks.

ASV bāzētās NCH investīciju fondu grupas uzņēmumi ir attīstījuši nekustamo īpašumu projektus tādās valstīs kā Latvija, Bulgārija, Ukraina, Moldova, Rumānija, Albānija, Kipra, Grieķija un Lielbritānija.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!