Foto: Publicitātes foto

SIA "Decoriga" uzbūvējusi noliktavas-biroja ēku "Rūnās", Mārupē, saņemot "Swedbank" aizdevumu nepilnu trīs miljonu eiro apmērā, ziņo banka.

Jaunās telpas vairāk nekā 19 tūkstošu kvadrātmetru platībā ietver apjomīgas noliktavas telpas, produkcijas izstāžu zāli, kā arī plašas un mājīgas biroja telpas uzņēmuma darbiniekiem.

Uzņēmums SIA "Decoriga" dibināts 2011. gadā. Tas piedāvā augstas kvalitātes materiālus mēbeļu izgatavošanai. Piedāvājumā ietilpst laminētas kokskaidu plātnes (LKSP), finierētas kokskaidu plātnes, finierētas MDF plātnes, galda virsmas, sienas paneļi, plastikāti, HDF mugursienas, akrils, kompaktplātnes, detaļu izgatavošana, apdares malas plātņu materiāliem u.c.

Aizvadīto finanšu gadu SIA "Decoriga" noslēgusi ar 8,8 miljons eiro lielu apgrozījumu un 1,4 miljons eiro peļņu.

Foto: Publicitātes foto

"Uzņēmuma lielākā vērtība ir kvalitatīva produkcija un profesionāli darbinieki. Ir loģiski, ka nākamie uzņēmuma izaugsmes soļi tiek sperti, lai turpinātu klientiem nodrošināt labāko servisu, savukārt mūsu darbiniekiem – modernas telpas produktīvam darbam," norāda SIA "Decoriga" vadītāja Sanita Vanaga-Zārberga.

"Šī investīcija radīs jaunas iespējas, kas ļaus efektīvāk uzturēt un apsaimniekot esošos krājumus, gatavo produkciju un paaugstināt pakalpojumu kvalitāti ar lielāku stabilitāti. Šī ir pareizā formula spēcīgākai uzņēmējdarbības videi Latvijā," savukārt akcentē "Swedbank" Mazo un vidējo uzņēmumu apkalpošanas daļas vadītājs Jānis Zaļums.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!