Foto: Publicitātes foto

Šā gada aprīlī globālais IT pakalpojumu un konsultāciju milzis, digitālo risinājumu nodrošinātājs uzņēmumiem dažādās industrijās "Tech Mahindra" noslēdza līgumu par 3635 kvadrātmetrus plaša biroja nomu kompleksā "Jaunā Teika", un jūlija sākumā tur atklāts uzņēmuma biznesa procesu pakalpojumu centrs. Tas ir 2024. gada lielākais biroja telpu nomas darījums Baltijā, kas veikts, iznomājot jau pieejamās komerctelpas.

Jaunu tirgu apgūšana ir nozīmīga daļa no "Tech Mahindra" pašreizējās stratēģijas, lai nodrošinātu inovatīvus tehnoloģiju risinājumus visā pasaulē. Jaunās biroja telpas Latvijā palīdzēs nostiprināt "Tech Mahindra" biznesa procesu pakalpojumu klātbūtni Eiropā, nodrošinot vietējiem un reģionālajiem klientiem tiešu piekļuvi visaptverošam pakalpojumu klāstam, tostarp 5G, Metaverse, Blockchain, kvantu skaitļošanai, kiberdrošībai un mākslīgajam intelektam.

Centrā tiks nodarbināti aptuveni 500 profesionāļu, tādējādi paplašinot "Tech Mahindra" globālo komandu, kurā ir vairāk nekā 145 000 darbinieku 90 valstīs.

Biroju kompleksa "Jaunā Teika" vadītājs Vitolds Kaupass atzīmē – lai gan "Jaunajā Teikā" strādā dažādu nozaru profesionāļi, tajā galvenokārt koncentrējas IT uzņēmumi no Latvijas un ārvalstīm.

"Tādu globālu korporāciju kā "Tech Mahindra" piesaiste ir būtisks sasniegums gan nekustamā īpašuma īpašniekiem, gan valstij kopumā, īpaši ņemot vērā pēdējos gados pieredzēto Rīgas biroju tirgus tempa kritumu. Šī sadarbība stratēģiski pozicionē mūsu galvaspilsētu kā dinamisku un konkurētspējīgu tehnoloģiju uzņēmumu centru, tādējādi pozitīvi ietekmējot vietējo ekonomiku, darbaspēku un kopējo reputāciju," saka Viktors Savins, "EfTEN Capital Latvia" valdes priekšsēdētājs.

"EfTEN Capital" ir nekustamo īpašumu fondu pārvaldīšanas uzņēmums, kas koncentrējas uz ieguldījumiem komerciālajā nekustamajā īpašumā. "EfTEN Capital" Latvijas portfelī ir tirdzniecības centrs "Domina Shopping", biroju komplekss "Jaunā Teika", biroju ēkas "Tērbatas Biznesa Centrs", "Duntes biroji" un "Blaumaņa Centrs", Latvijas nacionālās aviokompānijas "airBaltic" galvenā mītne, loģistikas centri "EfTEN Logistics Berģi", "EfTEN Logistics Piepilsētas", "EfTEN Logistics Ķekava" un "DSV loģistikas centrs", biznesa un industriālais komplekss "Tehnoloģiskais parks Jūrkalne" un tirdzniecības centrs "RAF Centrs" Jelgavā.

"Šis ir uz šo brīdi 2024. gada lielākais darījums Baltijā nomas tirgū pieejamajos birojos," norāda "Newsec" Biroju risinājumu vadītāja Latvijā Dace Priede, kura kopā ar komandu atbalstīja "Tech Mahindra" un "EfTEN Capital Latvia" nomas līguma parakstīšanā.

"Tech Mahindra" telpās biroju kompleksā "Jaunā Teika" ir atvērta plānojuma birojs, darbinieku apmācību un konferenču telpas, atpūtas zonas un individuāli pielāgota serveru telpa. Tika veiktas būtiskas izmaiņas, lai telpas atbilstu uzņēmuma specifiskajām prasībām, īpaši pievēršot uzmanību stabila interneta nodrošināšanai un drošības pasākumiem, lai nodrošinātu uzņēmuma darbības vajadzības.

"Jaunā Teika" ir viens no lielākajiem Latvijas biznesa centriem ar četrām biroju ēkām – "Valters", "Ausma", "Teodors" un "Henrihs".

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!