Foto: Publicitātes foto
Nekustamā īpašuma attīstītājs "Harmony Home" nodod ekspluatācijā pirmo tiražējamā projekta "Harmony" ēku Teikā, Rīgā, ziņo kompānija.

Teikā ir uzbūvēta četrstāvu ēka ar 48 ergonomiski plānotiem dzīvokļiem. 81% jau ir pārdoti.

Šajā projektā ir apvienots vērtīgākais no "Stats" grupas 30 gadus krātās pieredzes būvniecībā, atzīst tās dibinātājs Māris Alberts.

Ēkas celtniecībā izmantota Austrijā patentēta VST (paliekošo veidņu) tehnoloģija, kura paredz visu būvkonstrukciju izgatavošanu rūpnīcā Austrijā, savukārt būvlaukumā veidņus samontē un piepilda ar betonu. Pēc Skandināvijā plaši izplatītās pieredzes, inženierkomunikācijas tiek montētas un iebetonētas nesošajās sienās un pārsegumos.

"Harmony Teika" energoefektivitāte atbilst A+ klasei. Attīstītājs piedāvā dzīvokļus ar pusotru, trim un četrām istabām. Dzīvokļu platības ir no 41–86m2, ar pabeigtu iekšējo apdari un sanitārtehniku. Katram dzīvoklim ir lodžija, individuāla rekuperācijas sistēma ar mitruma un siltuma atgūšanu un CO2 regulēšana, kā arī dzīvokļa cenā ietilpst plaša, privāta mantu glabātuve. Tāpat ir iespējams iegādāties virszemes autostāvvietu.

Projekta mājaslapā norādītas cenas ir, piemēram, no 94 tūkst. eiro par studijas tipa dzīvokli līdz 189 tūkst. eiro par mājokli ar trijām guļamistabām.

"Harmony Home" ir sākusi projektēt un jau atrodas dažādās attīstības stadijās vēl seši jauni dzīvokļu projekti Rīgā - Purvciemā, tuvajā Pārdaugavā un Jūrmalā. ""Harmony" projekti tiek virzīti ārpus Latvijas robežām un tuvākajā laikā varēsim jau stāstīt par sasniegumiem Eiropā," saka Alberts.

"Delfi Bizness" jau ziņoja, ka projektu realizē "Stats" grupa un finansē "Bigbank Latvija".

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!