Foto: Publicitātes foto

Nule kā Teikā, Rīgā nosvinēti spāru svētki nekustamā īpašuma attīstītāja "Kaamos" divu dzīvojamo namu projektā "Ābeļziedu terases".

Nekustamā īpašuma potenciālie pircēji šobrīd ir piesardzīgi, tomēr, kā stāsta "Kaamos" vadītājs Latvijā Guntars Cauna, konkrētajā projektā līgumi ir parakstīti un rezervācijas ir veiktas par vairāk nekā 30% mājokļiem. "Kaamos" pragmātiski turpina savu projektu attīstību, lai sagatavotos nākošajam tirgus izrāvienam, kas varētu nebūt tālu no šī brīža, viņš ir cerīgs.

Projektā būs 72 divu līdz četru istabu dzīvokļi. Ēkas ir plānots nodot ekspluatācijā 2024. gada pavasarī. Projektu līdzfinansē "Bigbank" filiāle, kas tam piešķīrusi finansējumu 7,5 miljonu eiro apjomā. Projekts atbildīs gandrīz nulles enerģijas ēkas prasībām. Paredzēts uzstādīt saules paneļus, kas nodrošinās koplietošanas telpu elektroapgādi. Teritorijā būs 49 automašīnu stāvvietas, 39 uzglabāšanas telpas, un katrā mājā būs arī lifts.

"Neraugoties uz ekonomiskajiem izaicinājumiem kā "Euribor" likmju kāpums un augstā inflācija, interese par jauniem mājokļiem Rīgā joprojām ir augsta," vērtē "Bigbank Latvija" Korporatīvo darījumu nodaļas vadītājs Mareks Grodskis. Tostarp cilvēci interesējas par plašākiem mājokļiem, jo arvien daļa strādā attālināti.

Pavasarī jau vēstīts, ka kopējās investīcijas projektā "Ābeļziedu terases" plānotas 11 miljonu eiro apmērā.

Igaunijas nekustamā īpašuma attīstītājs "Kaamos" līdz šim ir īstenojis dzīvojamo māju projektu Ķengarāgā “Divi krasti” un projektu “MoHo Park” Mežaparkā. Šogad tas Latvijā izveidojis jaunu būvniecības uzņēmumu "Kaamos Construction", kura pirmās Rīgā būvētās ēkas būs projektā "Ābeļziedu terases", kas atrodas Teikā, Laimdotas ielā 38.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!