Foto: Publicitātes foto

Pārtikas un citu preču ātrās piegādes uzņēmums SIA "Wolt Latvija" ir noslēdzis līgumu par galvenā Latvijas biroja pārcelšanu uz jauno biznesa centru "Novira Plaza".

Nekustamo īpašumu brokeru kompānija "Colliers International" konsultējusi SIA "Wolt Latvija" "Novira Plaza" nomas darījumā. Kompānijas nomājamās platības šobrīd netiek atklātas.

Kompleksa attīstītāja "Novira Capital" vadītājs Latvijā Merts Mosārs (Märt Moosar) vērtē, ka ar jaunā biroja aizpildīšanu sokas labi, ir parakstīti vairāki nomas līgumi, tostarp ar "PricewaterhouseCoopers" (PwC), "Zalaris" un tagad arī "Wolt". "Šim projektam rūpīgi meklējam piemērotas ilgtermiņa partnerības un soli pa solim tuvojamies savam mērķim. Paredzam, ka līdz atvēršanai lielākā daļa telpu būs atradušas savus nomniekus," viņš komentē.

"Wolt" ir Somijā dibināts jaunuzņēmums, kas Latvijas tirgū ienāca 2017. gadā, un tā platformu ik dienu izmanto tūkstošiem Latvijas iedzīvotāju. Šobrīd "Wolt" platforma aptver vairāk nekā 800 restorānus un 500 tirdzniecības vietas, un tā darbojas astoņās Latvijas pilsētās.

"Novira Plaza" ir ilgtspējīgs un moderns A klases biznesa centrs pašā Rīgas sirdī - starp Satekles, Marijas un Elizabetes ielām. Tas tiks atvērts šī gada rudenī. "Novira Plaza" attīstītāju mērķis ir iegūt LEED platīna sertifikātu ēkas pirmajos darbības gados. LEED ir viena no pasaulē visplašāk izmantotajām zaļo ēku vērtēšanas sistēmām.

"Novira Plaza" attīstītājs ir licencēta aktīvu pārvaldīšanas sabiedrība "Evernord Asset Management" (šobrīd pārvalda trīs slēgtus ieguldījumu fondus un darbojas visās trīs Baltijas valstīs) un Igaunijā nekustamā īpašuma kompānija "Novira Capital".

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!