Foto: Publicitātes foto

Viens no lielākajiem mājokļu attīstītājiem "Bonava Latvija" nosvinējis spāru svētkus pēdējai no projektā "Krasta kvartāls" paredzētajām daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām, ziņo kompānija.

Būvdarbus Grēdu ielā 15, Rīgā, paredzēts pabeigt līdz nākamā gada rudenim, tādējādi noslēdzot visa vairāk nekā 42 miljonus eiro vērtā projekta attīstību. Ēkā būs 92 energoefektīvi un funkcionāli divu līdz četru istabu dzīvokļi. Pēc pabeigšanas tā tiks aprīkota arī ar saules paneļiem, tādējādi daļēji kompensējot koplietošanas telpu elektrības patēriņa izmaksas.

"Krasta kvartāls" ir viens no lielākajiem un zināmākajiem jauno mājokļu projektiem Latgales priekšpilsētā un Krasta masīvā. Pēc tā pilnīgas pabeigšanas tajā dzīvos ap 1400 cilvēku. Pašlaik projektā ekspluatācijā nodotas piecas deviņu stāvu dzīvojamās ēkas, no kurām trīs ēkas ir jau pilnībā apdzīvotas, ceturtajā ēkā iegādei pieejami vēl aptuveni 10% dzīvokļu, savukārt projekta piektā ēka Grēdu ielā 17 ir "Bonava Latvija" pirmais tikai īrei paredzētais nams.

Foto: Publicitātes foto

"Krasta kvartāla" noslēdzošajā ēkā aptuveni trešā daļa dzīvokļu ir pārdota vai rezervēta. Atlikušo mājokļu cena – sākot no 93 tūkstošiem eiro. Noieta veicināšanai uzņēmums apņemas divus gadus segt komunālo pakalpojumu maksājumus, dāvina iebūvētās virtuves mēbeles ar iekārtām.

"Krasta kvartāls" ir kļuvis par vienu atpazīstamākajiem jauno mājokļu projektiem Rīgā, atzīst "Bonava Latvija" valdes priekšsēdētājs Mareks Kļaviņš, akcentējot, ka vienlaikus ar esošās teritorijas sakārtošanu uzņēmums ir veicinājuši arī visa apkārtējā rajona attīstību, būtiski mainot cilvēku stereotipus par dzīvošanu Krasta masīvā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!