Ievēlēts jauns 'ABLV Bank' likvidators
Foto: F64

Likvidējamās AS "ABLV Bank" akcionāri otrdienas akcionāru sapulcē lēmuši par izmaiņām Likvidācijas komitejas sastāvā, liecina bankas paziņojums.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Sapulcē apstiprināts jauns likvidators Jānis Rozenbergs, savukārt likvidatora amatu atstās Lauma Bērziņa.

Jānis Rozenbergs ir advokātu biroja "Rode un Partneri" partneris, zvērināts advokāts un tiesību zinātņu doktors. Viņa profesionālā pieredze advokatūrā pārsniedz 20 gadus, galvenokārt nodrošinot klientu aizstāvību kriminālprocesos. Kopš 2017. gada ir Latvijas Zvērinātu advokātu padomes priekšsēdētājs. Vairāku zinātnisko publikāciju un juridisko atzinumu autors, zinātnisko konferenču dalībnieks.

Likvidatoru amatā darbu turpina zvērināta advokāte Vineta Čukste-Jurjeva, advokāta palīgs Armands Smans, kā arī finanšu darījumu un uzņēmumu restrukturizācijas eksperts Andris Kovaļčuks.

Likvidācijas komiteja turpinās darbu pie Finanšu un kapitāla tirgus komisijas apstiprinātā kontrolētā likvidācijas procesa īstenošanas, profesionāli, caurspīdīgi un tiesiski īstenojot ne tikai uzņēmuma aktīvu pārvaldīšanu, bet arī nodrošinot kreditoru pārbaudes, kuras īsteno neatkarīgais starptautiskais konsultants EY, kreditoru prasījumu izmaksu un sadarbību ar visām iesaistītajām pusēm, tai skaitā dažādām Latvijas un ārvalstu institūcijām.

Akcionāri un Likvidācijas komiteja izsaka pateicību Laumai Bērziņai par paveikto darbu, augsti novērtējot viņas ieguldījumu pašlikvidācijas procesa īstenošanā.


Seko "Delfi" arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

ABLV Bank Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK)
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form