Plānotas izmaiņas bankas 'Citadele' valdē
Foto: Publicitātes foto

Plānots, ka no 2020. gada 1. marta par jauno bankas "Citadele" valdes locekli kļūs Vaids Žagūnis, kurš būs atbildīgs par korporatīvo klientu biznesa attīstību Baltijā, informē banka.

Žagūnim ir vairāk nekā 18 gadus ilga pieredze banku sektorā: 2001. gadā viņš uzsāka darbu "SEB bankā" Lietuvā kā klientu vadītāja asistents, pēc kā turpināja savu karjeru, ieņemot dažādus vadītāja amatus mazo un vidējo uzņēmumu biznesa segmentā. 2016. gadā Žagūnis kļuva par "SEB bankas" Lietuvā valdes locekli un viceprezidentu, ar atbildību par privātpersonu segmentu.

Žagūnis ir ieguvis maģistra grādu biznesa administrācijā Kauņas Tehnoloģiju universitātē, kā arī studējis Masačūsetsas Tehnoloģiju institūtā ASV.

Līdz šī gada beigām "Citadele" Žagūņa kandidatūru virzīs apstiprināšanai Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK), lai viņš varētu sākt pildīt bankas valdes locekļa pienākumus ar 2020. gada 1. martu.

Jau vēstīts, ka 24. oktobrī FKTK priekšsēdētājas amatā ieceltā Santa Purgaile atstāja bankas "Citadele" valdes locekles amatu. Purgailes pārziņā bija bankas "Citadele" grupas biznesa attīstība un vadība Baltijā dažādos ar korporatīvo klientu apkalpošanu saistītos jautājumos. Turpmāk Purgailes līdzšinējos pienākumus bankā "Citadele" pilda bankas valdes priekšsēdētājs Guntis Beļavskis.

Tags

Banku sektors Citadele Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) SEB

Comment Form