Uzņēmums 'Lavatio' saņēmis 1,3 miljonu eiro finansējumu industriālās veļas mazgātavas attīstībai
Foto: Pixabay

"Signet Bank" piešķīrusi finansējumu 1,3 miljonu eiro apmērā Latvijas uzņēmumam "Lavatio" – industriālās veļas mazgātavas attīstībai, informē bankas pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kompānija veic tekstilizstrādājumu tīrīšanas darbus īpaši lielos apjomos dažādu sabiedrisku iestāžu vajadzībām, kā piemēram viesnīcām, slimnīcām, restorāniem un citām iestādēm.

"Iepazīstot piedāvājumu industriālo veļas mazgātavu jomā Latvijā, redzam, ka šajā jomā ir vēl neapgūtas biznesa iespējas, tādēļ esam pārliecināti par "Lavatio" izvēlēto biznesa stratēģiju," norāda "Signet Bank" valdes priekšsēdētājs Roberts Idelsons.

"Jauni kreditēšanas darījumi joprojām ir svarīga "Signet Bank" biznesa attīstības prioritāte," norāda Idelsons.

"Arī 2021. gadā kredītresursu pieejamība Latvijas uzņēmējiem būs viena no galvenajām prioritātēm "Signet Bank" darbības stratēģijā. Mēs turpinām aktīvi meklēt jaunus kreditēšanas un investīciju projektus, fokusējoties uz naudas plūsmas objektu, nekustamā īpašuma attīstīšanas projektu, uzņēmumu/kapitāla daļu iegādes darījumu, apgrozāmo līdzekļu, iekārtu iegādes un biznesa paplašināšanas projektu finansēšanu," norāda Idelsons.

Tags

Roberts Idelsons
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form