'1.Biznesa radio' notikusi vadības maiņa; uzņēmums paplašinās un mainīs formātu
Foto: Publicitātes foto

"1.Biznesa radio" mainījusies vadība, uzņēmums paplašinās un varētu mainīt ētera formātu, pastāstīja radio jaunā valdes locekle Santa Redņova.

Vadības maiņa uzņēmumā notikusi pirms pāris nedēļām, un līdzšinējās valdes locekles Ērikas Sadovskas vietā iecelta Redņova. Sadovska apliecināja, ka vairs nav darba attiecībās ar radio, sīkākus komentārus nesniedzot. Savukārt Redņova pieļāva iespēju, ka līdzšinējā vadītāja ir saņēmusi labāku darba piedāvājumu.

Kā vēstīts, "1.Biznesa radio" ar jaunu satura piedāvājumu ēterā sāka skanēt pagājušā gada septembrī, uzsverot, ka nodrošinās regulārus ziņu izlaidumus četras reizes stundā, dinamiskus autorraidījumus par dažādiem ekonomikas jautājumiem.

Tagad līdz ar radio paplašināšanos pilnībā mainīsies arī ētera formāts, skaidroja uzņēmuma jaunā valdes locekle, norādot, ka jaunais formāts pilnībā atšķirsies no citām radiostacijām Latvijā. Tiesa, vēl gan biznesa plāni, kas ietver radio formātu, kā arī pārvākšanos uz jaunām papildu telpām, neesot līdz galam apstiprināti.

Redņova atklāja, ka galvenā studija joprojām paliks vecajā ēkā Rīgā, Elizabetes ielā 55, savukārt jaunās telpas, kas varētu būt K.Valdemāra ielā 76, esot nepieciešamas, jo pietrūkst vietas tehniskajam nodrošinājumam. Jaunajās telpās paredzēts ievākties tuvāko 10 dienu laikā.

Runājot par formāta maiņu, viņa pastāstīja, ka projekts paredz lielāko daļu ētera laika aizpildīt ar uzņēmējiem nepieciešamu informāciju, dialogiem un konsultācijām, tāpat paredzēts pieaicināt speciālistus no Uzņēmumu reģistra, Valsts ieņēmumu dienesta un citām institūcijām, plānots, ka dienas gaitā skanēs gan Biržas ziņas, gan informācija par investoriem un pat biznesa psiholoģija.

Kā ziņots, sākot skanēt "1.Biznesa radio", arī iepriekšējā radio direktore Sadovska minēja, ka "mērķis ir jauna veida satura piedāvājums Latvijas mediju vidē - dinamiska un iedvesmojoša informācija gan uzņēmējiem ar vairāku gadu desmitu stāžu, gan tiem, kas tikai domā par sava biznesa veidošanu".

Precīzāku informāciju par jauno radio formātu un jaunajām telpām Redņeva solīja sniegt nākamnedēļ.

Jau ziņots, ka raidstacijas īpašnieks ir SIA "Bizness radio". Kā liecina "Firmas.lv" informācija, tā ir kādreizējā SIA "Radio trīs", kas dibināta 1994.gadā. SIA "Bizness radio" īpašnieki ir Krievijas pilsoņi Vitālijs un Oksana Ņikitenko. O.Ņikitenko pieder 69,44% kapitāla daļu, bet V.Ņikitenko - 30,56%.

"Radio 101" savulaik izsolē nopirka V.Ņikitenko. Viņš "Radio 101" iegādājās 2013.gada 30.aprīlī notikušajā izsolē, kuru rīkoja likvidējamās "Latvijas Krājbankas" ("Krājbankas") administrators SIA "KPMG Baltics". Izsoles sākumcena bija 50 000 latu, bet Ņikitenko piedāvājis cenu, kas vairākas reizes pārsniegusi sākumcenu. Precīza darījuma summa gan netiek atklāta.

Izsolē pārdotas "Radio 101" juridiskās īpašnieces SIA "TeleMedia centrs" un tās meitasuzņēmumu SIA "Radio trīs" un SIA "Radio Zemgale" kapitāldaļas 100% apmērā, kā arī "Krājbankas" prasījuma tiesības pret šiem uzņēmumiem 499 697 latu apmērā. Kapitāldaļas un prasījuma tiesības tika izsolītas kā vienots lietu kopums.

Pēc īpašnieku maiņas radio sākās nedienas ar darbinieku aiziešanu. Darba gaitas šajā radio pameta dīdžeji Toms Grēviņš, Artis Volfs un Egons Reiters. Pēc tam darbu radiostacijā pameta daļa komandas - rīta programmas veidotāji - Māris Žigats, Ilgvars Rukers, kā arī Dace Volfa.

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, SIA "Bizness radio" 2012.gadā strādājusi ar 29 820 eiro zaudējumiem. 2011.gadā sabiedrības zaudējumi bijuši 24 750 eiro, bet 2010.gadā zaudējumi sasnieguši 14 499 eiro.

Tags

KPMG Baltics Krievija Latvijas Krājbanka Zemgale Toms Grēviņš
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form