Alu un sidru pasākumam 'Līgosim krastmalā' Rīgā piegādās 'Aldaris'
Foto: LETA

Rīgas domes (RD) Izglītības, kultūras un sporta departamenta izsludinātajā izsolē par tiesībām pasākuma "Līgosim krastmalā" tirdzniecības dalībniekiem piegādāt produkciju alus un sidra segmentā šogad par 12,1 tūkstoti eiro ieguvusi alus darītava "Aldaris", pastāstīja RD Izglītības, kultūras un sporta departamentā.

Izsole tika organizēta, lai nodrošinātu līdzfinansējumu pasākuma "Līgosim Krastmalā" mākslinieciskās programmas īstenošanai, par iespējami augstāku summu nododot izsoles uzvarētājiem tiesības piegādāt produkciju alus un sidra segmentā "Līgosim krastmalā" tirdzniecības dalībniekiem. Izsolē uzvarēja "Aldaris", kura piedāvātā līguma summa ir 12,1 tūkstoši eiro, neieskaitot pievienotās vērtības nodokli. Pasākumā paredzētas vismaz 20 tirdzniecības vietas.

Izsole norisinājās šā gada 16. maijā, un tās sākumcena bija 12 tūkstoši eiro.

Pasākums "Līgosim krastmalā !" norisināsies no 2016. gada 23. jūnija plkst.17 līdz 24. jūnija plkst.4.30 Rīgā, 11. novembra krastmalā.

Tags

Aldaris Jāņi Rīgas dome
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form