
Valsts ieņēmumu dienests (VID) šā gada sākumā apturējis SIA "Viduslatvijas malkas tirgus" saimniecisko darbību, liecina publikācija oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis". Lai gan "Lursoft" pieejamā informācija liecina, ka uzņēmums nodarbojās ar mežistrādi, firmas vārds bieži bija lasāms uz galvaspilsētas ielās braucošiem taksometriem.
2016. gadā novembrī dibinātā uzņēmuma "Viduslatvijas malkas tirgus" saimniecisko darbību VID apturēja 2019. gada 2. janvārī. VID kā nodrošinājumu uzņēmumam piemērojis aizliegumu reorganizācijai un dalībnieku maiņai.
VID pieejamā informācija liecina, ka "Viduslatvijas malkas tirgum" uz 7. janvāri izveidojies 19 900 eiro nodokļu parāds.
Lai gan Amatas novadā reģistrētais "Viduslatvijas malkas tirgus" sevi VID reģistrējis kā mežistrādi praktizējošu uzņēmumu, firmas nosaukums nereti rotāja pa Rīgu braucošu taksometru durvis.
Vakar vienubrīd rindā pirmais lidostā bija auto no SIA "Viduslatvijas malkas tirgus" @BezTabuTV3 Tas tā, ja runājam kam ir sadalītas licences. Nez, malku ved arī par tādu tarifu? pic.twitter.com/FhVD0iM0ej
— Dagne (@DagnijaNeimane) July 6, 2018
Taksi "Viduslatvijas malkas tirgus" izsaucāt?🤦♂️🤔 #Piektdiena #Taksis #Rīga #Latvija https://t.co/hIh6Cfnu5e pic.twitter.com/z4w4aQRhEM
— Kaspars Eniņš (@Vetrasputns) July 6, 2018
Sia "Viduslatvijas malkas tirgus" - tas ir taksometrs Rīgā.... bet kur tad tā Viduslatvijas malka? pic.twitter.com/zLhDRKOda4
— Ivo Pavlovičs (@IvoPavlovics) July 30, 2018
Uzņēmums pieder 1979. gadā dzimušajam Jānim Dauguļam, kurš "Viduslatvijas malkas tirgū" arīdzan ieņem valdes priekšsēdētāja amatu. "Viduslatvijas malkas tirgus" nav iesniedzis darbības pārskatu ne par 2016., ne 2017. gadu, tāpēc nav zināms, kāds bija uzņēmuma apgrozījums vai peļņa.