Ar 'Rail Baltica' projekta saistītās atbalsta infrastruktūras pārbūvei būs pieejami 23,8 miljoni eiro
Foto: Eiropas dzelzceļa līnijas

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) ir nosūtījusi uzaicinājumu Rīgas pilsētas pašvaldībai sagatavot projekta iesniegumu Kohēzijas fonda (KF) līdzfinansējuma saņemšanai, lai pārbūvētu ar "Rail Baltica" saistīto pilsētas infrastruktūru. Šim mērķim no KF paredzēti 23,8 miljoni eiro.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ar Eiropas Savienības (ES) fondu finansējumu 85% apmērā no kopējām attiecināmajām izmaksām varēs veikt ar "Rail Baltica" dzelzceļa līnijas izbūvi saistīto infrastruktūras pārkārtojumu nodrošināšanu Rīgas pilsētas centrā un piegulošajā teritorijā, tai skaitā transporta, gājēju un velobraucēju infrastruktūras izbūvi, pārbūvi un atjaunošanu, sekmējot multimodāla transporta mezgla izveidi.

Atbalsts paredzēts gan projektēšanas, gan būvniecības darbiem, teritorijas labiekārtojumam, kā arī nepieciešamajai saistītā nekustamā īpašuma iegādei.

Projekta iesniegums Rīgas pilsētas pašvaldībai jāiesniedz CFLA līdz 2022. gada 6. janvārim, savukārt projekta īstenošana jāpabeidz līdz 2023. gada beigām.

KF atbalsts infrastruktūras pārbūvei Rīgā paredzēts plānošanas dokumenta – Darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 6.1.7. specifiskā atbalsta mērķa "Multimodāla transporta sistēmas iespējošana" 6.1.7.1. pasākuma "Ar "Rail Baltica" projekta saistītās atbalsta infrastruktūras pārbūve".

Seko "Delfi" arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Lai ierobežotu dezinformācijas kampaņu izplatību, portāls "Delfi" apturējis iespēju komentēt rakstus
Lasi vēl
 
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.