'Baltic Pork' attīstībā plāno ieguldīt 1,45 miljonus eiro
Foto: AFP/Scanpix

Cūkkopības uzņēmums "Baltic Pork" attīstībā plāno ieguldīt 1,45 miljonus eiro, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Tostarp kompānija par 500 000 eiro plāno iegādāties barošanas iekārtas cūku kūtīm, kā arī par 500 000 eiro – aizgaldus, grīdas un dzirdināšanas iekārtas cūku kūtīm, savukārt 450 000 eiro iecerēts ieguldīt kūtsmēslu krātuvju rekonstrukcijā, jaunas kūtsmēslu krātuves būvniecībā un daļējā sivēnmāšu un atšķirto sivēnu kūts būvniecībā.

Investīciju projektus plānots īstenot līdz 2019. gada 30. novembrim, piesaistot finansējumu Eiropas Savienības (ES) Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai pasākumā "Ieguldījumi materiālajos aktīvos.

Iepirkumam par barošanas iekārtas iegādi cūku kūtīm pievienotajā tehniskajā specifikācijā teikts, ka barošanas sistēmai jāsastāv no četriem moduļiem - atnesušās sivēnmāšu bloka priekš vismaz 350 apsēklotām sivēnmātēm un vismaz 1200 sivēnmātēm, kas atnesušās, kā arī grūsno sivēnmāšu bloka, atšķirto sivēnu galvenās virtuves ar kopējo kapacitāti 25 000 sivēniem un atšķirto sivēnu satelītu virtuves ar kopējo kapacitāti 25 000 sivēniem.

Konkursā par kūtsmēslu krātuvju rekonstrukciju, jaunas kūtsmēslu krātuves būvniecību un daļējā sivēnmāšu un atšķirto sivēnu kūts būvniecību pieteikumus var iesniegt līdz 2019. gada 14. janvārim, bet abos pārējos konkursos – līdz 18. janvārim.

"Baltic Pork" pagājušajā gadā strādāja ar 6,646 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 13,2% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 35,2% – līdz 1,218 miljoniem eiro.

"Baltic Pork" reģistrēta 2000. gadā, uzņēmuma pamatkapitāls ir 2 505 020 eiro. "Baltic Pork" pilnībā pieder Norvēģijas uzņēmumam "International Pork Investment".

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Eiropas Savienība Norvēģija
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form