Beidzot izdodas izsolē pārdot bijušo Nacionālās bibliotēkas ēku
Foto: Google Maps

Ceturtdien VAS "Valsts nekustamie īpašumi" (VNĪ) rīkotajā mutiskajā izsolē tika izsolīti vairāki nekustamo īpašumu objekti, tajā skaitā atkārtotā izsolē par 1 946 000 eiro ir pārdota bijusī Latvijas Nacionālās bibliotēkas ēka Krišjāņa Barona ielā 14, Rīgā, informēja VNĪ

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Bibliotēkas izsoles sākumcena bija 1 936 000 eiro, izsolei bija pieteikušies divi pretendenti.

VNĪ pārstāve Jolanta Grāmatniece sacīja, ka izsoles uzvarētājam jānorēķinās divu nedēļu laikā no pirmdienas, 2.oktobra. "Par dalību izsolē jau ir iemaksāta drošības nauda 200 000 eiro apmērā, tāpēc jāsamaksā atlikusī summa. Ja tā tiks samaksāta, tad izsole tiks atzīta par notikušu un VNĪ slēgs līgumu ar pircēju un atklās tā nosaukumu," viņa skaidroja.

Šodien izsolītais īpašums sastāv no īpašuma Krišjāņa Barona ielā 14 ar kopējo telpu platību 3968,9 kvadrātmetri un īpašuma Elizabetes ielā 18B ar kopējo platību 82,3 kvadrātmetri. Īpašuma Krišjāņa Barona ielā 14 kadastrālā vērtība ir 1 266 711 eiro.

Kopumā VNĪ šodienas izsolē ir realizēti 13 īpašumi par kopējo summu 2 467 219 eiro.

Iepriekš bijušajai Nacionālās bibliotēkas ēkai VNĪ divu gadu laikā rīkoja vairākas izsoles, kurās nepieteicās neviens pretendents.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Latvijas Nacionālā bibliotēka
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form