'Bolt' apdrošina braucienus ar elektriskajiem skrejriteņiem 26 valstīs
Foto: Publicitātes foto

Mobilitātes platforma "Bolt" un apdrošināšanas un atbalsta risinājumu uzņēmums "Allianz Partners" 26 Eiropas valstīs izveidojusi apdrošināšanas programmu, kas visiem "Bolt" elektrisko skrejriteņu lietotājiem automātiski nodrošina divu veidu apdrošināšanu, kas jau iekļauta skrejriteņu nomas maksā – personu apdrošināšana pret nelaimes gadījumiem un braucēja vispārējās civiltiesiskās atbildības apdrošināšana, informē uzņēmumā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Tas nozīmē, ka elektriskā skrejriteņa vadītāji ir apdrošināti pret smagām traumām, ko viņi gūst, braucot ar "Bolt" skrejriteņiem (nelaimes gadījumu apdrošināšana), kā arī pret zaudējumiem, ko vadītāji, braucot ar "Bolt" skrejriteņiem, nodara trešajām pusēm (braucēja civiltiesiskā atbildība). Programma jau ir ieviesta Norvēģijā, Portugālē un Zviedrijā, un turpmākajos mēnešos tā tiks paplašināta visās 26 Eiropas valstīs, kurās ir pieejami Bolt skrejriteņi.

"Bolt" piedāvā dažādus mobilitātes pakalpojumus, tostarp kopbraukšanu, koplietošanas automašīnas un skrejriteņus, kā arī ēdiena un pārtikas preču piegādi 75 miljoniem klientu 45 valstīs Eiropā un Āfrikā. "Bolt Holdings" OU ir Igaunijas uzņēmums. Latvijā reģistrēti SIA "Bolt Services LV" ar 1,6 miljonu eiro apgrozījumu 2020. gadā, kā arī 66 tūkstošu peļņu, liecina "Lursoft" pieejamā informācija.

"Allianz Partners" katru gadu apstrādā vairāk nekā 58 miljonus apdrošināšanas gadījumu.

Jāatgādina, ka Latvijā braukt ar elektroskrejriteni drīkst personas no 14 gadu vecuma. Personām, kuras sasniegušas 18 gadu vecumu, elektroskrejriteņa vadīšanai tiesības nevajag. Savukārt personām vecumā no 14 līdz 17 gadiem ir nepieciešamas velosipēda vai jebkuras kategorijas transportlīdzekļu vadīšanas tiesības. Kā informēja "Bolt", ar šī uzņēmuma skrejriteņiem atļauts braukt personām, kas sasniegušas 18 gadu vecumu. Apdrošināšanas jautājumu izskatīšanā šī noteikuma ievērošana būs būtiska.

Jau iepriekš ziņots, ka Ceļu satiksmes negadījumu skaits ar elektroskrejriteņiem šogad astoņos mēnešos pieaudzis 3,3 reizes.

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Lasi vēl
 
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.