Covid-19 visvairāk ietekmē 'Latvijas Pasta' darbību lielākajās pilsētās
Foto: LETA

Turpinoties Covid-19 pandēmijas negatīvajai ietekmei uz "Latvijas Pasta" darbību un slimojot visdažādāko profesiju darbiniekiem, bet jo īpaši – piegādē un pasta pakalpojumu sniegšanā iesaistītajiem pastniekiem un pasta nodaļu operatoriem –, pašlaik visjūtamāk skarts pasta nodaļu darbs un piegādes iespējas lielākajās pilsētās, informē "Latvijas Pasts".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Īpaši tas vērojams Rīgā, kā arī un Vidzemē un Zemgalē. Paredzams, ka nākamnedēļ Rīgā un citās pilsētās nāksies būtiski saīsināt vairāku pasta nodaļu darbalaiku, jo nodaļu darbinieki un administrācijas pārstāvji dosies palīgās nodrošināt sūtījumu piegādes.

"Latvijas Pastā" pašlaik iztrūkst vairāk nekā 200 pasta pakalpojumu sniegšanā un sūtījumu piegādēs iesaistīto darbinieku, jo to darbinieku skaitu, kas izveseļojas, nekavējoši papildina jauni saslimušie vai to kontaktpersonas. Problēmas un ietekmi uz citu struktūrvienību darbu rada fakts, ka saslimušo un kontaktpersonu darbu pārdala veselie tajās pašās vai citās struktūrvienībās strādājošie, tādējādi kopējie pakalpojumu sniegšanas un piegādes procesi ir apgrūtināti un kavēti gandrīz visā "Latvijas Pasta" sistēmā.

Paredzams, ka lielā saslimušo un kontaktpersonu skaita kāpuma dēļ tieši Rīgā un tās apkaimē, kā arī citās lielākajās pilsētās Vidzemē un Zemgalē nākamnedēļ, no 7.februāra, būtiski nāksies saīsināt vairāku pasta nodaļu darbalaiku, nodaļu un administrācijas darbiniekiem dodoties pasta sūtījumu piegādēs, lai aizvietotu saslimušos kolēģus. Nepieciešamības gadījumā atsevišķas pasta nodaļas var tikt uz laiku slēgtas un to funkcijas nodotas citām, strādājošajām, pasta nodaļām.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Lasi vēl
 
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.