Trešdien pulksten 19.30 sākusies Tiešsaistes karjeras diena. Tajā sociālās kustības "Latvija strādā" ietvaros 12 dažādi darba devēji "Facebook" tiešraidē pastāstīs par sevi un aktuālajām darba iespējām Latvijā, kā arī atbildēs uz skatītāju uzdotajiem jautājumiem. Pasākumu varēs vērot arī portālā "Delfi".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Tiek uzsvērts, ka esošais formāts īpaši pielāgots, lai piesaistītu interesentus, kas šobrīd dzīvo ārpus Latvijas. Dažu minūšu laikā skatītājiem būs iespēja vairāk uzzināt par konkrēto darba devēju, prasībām darbiniekiem, darbā pieņemšanas procesu un atalgojumu. Darba devēju prezentācijas varēs vērot kustības "Latvija strādā" Facebook lapā.

Tiešsaistes karjeras diena šādā formātā tiek rīkota jau otro reizi. Iepriekš tā raisīja lielu interesi gan ārzemēs dzīvojošo, gan vietējo iedzīvotāju vidū. Kopumā tai pieslēdzās vairāk nekā 4000 interesentu no Latvijas, Anglijas, Īrijas, Vācijas, Skotijas, Norvēģijas, Zviedrijas un citām latviešu apdzīvotām valstīm. Ar atkārtoto tiešraidi kustības "Latvija strādā" pārstāvji turpina iesāktās aktivitātes, lai mudinātu atgriezties uz dzīvi Latvijā dažādu kvalifikāciju un nozaru speciālistus.

Otrajā tiešsaistes karjeras dienā ar savām prezentācijām piedalīsies tādi Latvijā labi zināmi uzņēmumi kā "Circle K", "Maxima", "Tele2", "Deloitte", "Allnex", "Cognizant" u.c. Pārstāvētie darba devēji piedāvās vakances visdažādākajās jomās, sākot ar klientu konsultantu pozīcijām līdz pat projektu un biznesa klientu vadītāju, grafisko dizaineru un ražošanas inženieru pozīcijām. Lai arī vairums pārstāvēto darba vietu atrodas Rīgā, tomēr organizatori ir pievērsušies arī darba iespējām reģionos, par kurām šoreiz vairāk pastāstīs pārstāvji no Valmieras stikla šķiedras un Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem.

Daži no darba devējiem karjeras dienā piedalīsies atkārtoti. "Solvay" vecākā personāla atlases speciāliste Lauma Kadiķe norāda, ka Tiešsaistes karjeras diena ir lieliska platforma dialogam: "Kustība mums palīdz uzrunāt profesionāļus visā pasaulē. Tā kā esam starptautisks uzņēmums, tad pieredze ārzemēs ir kas tāds, ko meklējam savos darbiniekos. Pēc iepriekšējās Tiešsaistes karjeras dienas ar mums sazinājās vairāki profesionāļi no ārzemēs dzīvojošo vidus, ar kuriem ceram nodibināt darba attiecības, ja atradīsim piemērotas pozīcijas."

"Latvija strādā" ir "Tele2" izstrādāta iniciatīva, kas aicina uzņēmumus, organizācijas un iestādes visā Latvijā brīvprātīgi vienoties kustībā, lai uzrunātu un piesaistītu Latvijas darba tirgum vairāk nekā 170 000 Latvijas valstspiederīgo, kas šobrīd dzīvo un strādā ārzemēs. Daļu no šiem cilvēkiem iespējams atgriezt Latvijā, piedāvājot konkrētas darba vietas un veidojot stratēģisku komunikāciju ar šo auditoriju, ko kustības biedri apņemas darīt, parakstot memorandu.

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Lauma Circle K Facebook Īrija Maxima Norvēģija Skotija Zviedrija Tele2 Vācija Valmieras stikla šķiedra
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form