Banku augstskola piektdien savā divdesmit piektajā darbības gadā rīko praktisko konferenci "Digitalizācija izglītībā, publiskajā sektorā un biznesā: izaicinājumi un iespējas".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Konferences mērķis ir plašā ekspertu lokā analizēt digitalizācijas kā globāla procesa radītos izaicinājumus un iespējas valsts pārvaldei, izglītībai, biznesam un ikvienam sabiedrības loceklim.

Konferencē ir aicināti piedalīties akadēmisko un zinātniski pētniecisko institūciju vadītāji, Latvijas Bankas vadības pārstāvji, nozaru ministriju vadošās amatpersonas, komercbanku un citu finanšu institūciju vadošie eksperti, uzņēmēji, ekonomikas un informatīvo tehnoloģiju eksperti, doktoranti un studenti, kā arī vairāku citu valstisko un nevalstisko organizāciju profesionāļi. Viņu vidū Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs, Banku augstskolas rektors Andris Sarnovičs, Latvijas Zinātņu akadēmijas viceprezidents Andrejs Krasņikovs, Valsts prezidenta nacionālās drošības padomnieks, Nacionālās drošības padomes sekretārs Jānis Kažociņš, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts sekretāra vietnieks Edmunds Beļskis, Valsts izglītības satura centra vadītājs Guntars Catlaks, Rīgas Tehniskās universitātes Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes dekāns Jānis Grundspeņķis, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas rektors Edmunds Teirumnieks, Banku augstskolas Maģistru studiju programmas "Kiberdrošības pārvaldība" direktore Sintija Deruma, Latvijas Studentu apvienības prezidente Maira Belova.

Konferences norises vadītājs žurnālists Arnis Krauze.

Seko "Delfi" arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Banku augstskola
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form