'Domā digitāli' vebinārs 'E-aprīkots iedzīvotājs un uzņēmējs'
Foto: Shutterstock

Iniciatīvas "Domā digitāli" ceturtajā dienā bija iespējas uzzināt, kā, izmantojot dažādus valsts nodrošinātus rīkus un e-pakalpojumus, ir iespējams padarīt savu ikdienu ērtāku un nepieciešamās formalitātes nokārtot, neejot uz iestādēm klātienē. Pasākuma tiešraidi bija iespējams vērot portālā "Delfi".

Eksperti dalījās pieredzē un reāliem piemēriem, kā ērti saņemt sev nepieciešamo informāciju, nosūtīt elektroniski parakstītas vēstules, līgumus, kā arī veikt saraksti ērti un vienuviet savā e-adresē.

Programma:
10:00 – 10:05 Āris Dzērvāns, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts sekretāra vietnieks digitālās transformācijas jautājumos
10:05 – 10:10 Edmunds Beļskis, VAS "Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs" valdes priekšsēdētājs
10:10 - 10:35 E-aprīkots iedzīvotājs un uzņēmējs - personas apliecība (eID karte), e-paraksts un e-adrese – ērtākai un ātrāka savstarpējai saziņai un formalitāšu kārtošanai ar valsti. Liene Strazdiņa, Publisko pakalpojumu departamenta Projektu vadības nodaļas vecākā projekta aktivitātes koordinatore, VARAM
10:35 - 11:00 eParaksts. Aprīkojam iedzīvotājus ar jaunam iespējām! Vineta Sprugaine, Korporatīvās komunikācijas daļas vadītāja, LVRTC

Jau ziņots, ka šogad attālinātam darbam veltītā "Strādā jebkur!" diena ieguvusi pilnīgi jaunu formu un saturu. No 18. līdz 29. maijam notiek vērienīgs pasākumu kopums ar devīzi #DomāDigitāli, kas veltīts digitālajai transformācijai – procesam, kuru visā pasaulē strauji paātrinājusi ar Covid-19 saistītā ārkārtas stāvokļa ieviešana, portālu "Delfi" informēja rīkotāji.

#DomāDigitāli partneri: Microsoft, Accenture, Andris Reizenbergs, Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija, Draugiem Group, Ekonomikas ministrija, ALTUM, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, LVRTC, Valsts ieņēmumu dienests, Uzņēmumu reģistrs, banka Citadele, Interneta veikals 220.lv (Pigu Group), ELVA, Squalio, Datorzinību centrs, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, Kultūras informācijas sistēmu centrs, Cēsu pašvaldība, Tilde, Printful, Roadgames.com, Desktime.com un Valsts #196.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form