Domnīcu 'Certus' turpmāk vadīs Daunis Auers
Foto: LETA

Domnīcu "Certus" turpmāk vadīs Latvijas Universitātes asociētais profesors Daunis Auers, informēja domnīcas pārstāvji.

Aueru, kurš līdz šim domnīcā darbojās kā pētnieciskais direktors, "Certus" valdes priekšsēdētāja amatā apstiprinājusi domnīcas padome.

Iepriekš domnīcas "Certus" valdes priekšsēdētājs bija Vjačeslavs Dombrovskis, kurš šo amatu atstāja, lai pārstāvētu politisko partiju "Saskaņa" un piedalītos 13. Saeimas vēlēšanās, būdams arī šī politiskā spēka premjerministra amata kandidāts.

Domnīcas pārstāvji informēja, ka patlaban vēl nav precizēts datums, kad Auers stājas jaunajā amatā.

Jaunieceltais domnīcas vadītājs norādīja, ka darbā uzmanību veltīs "Certus" pētniecības kompetences paplašināšanai un padziļināšanai, kā arī sadarbības tīklu un "Certus" eksperta lomu stiprināšanai dialogā ar lēmumu pieņēmējiem. "Es redzu lielas iespējas piesaistīt domnīcai jaunus talantus, attīstīt viņu potenciālu, kas ļaus labāk izgaismot daudzus būtiskus problēmjautājumus un piedāvāt jēgpilnus priekšlikumus, kā uzlabot valsts politiku daudzās jomās. Certus turpinās iesākto dialogu gan ar profesionālajām nozaru asociācijām, nevalstiskajām organizācijām un – loģiski – gan ar likumdevēju, gan valdību," sacīja Auers.

Viņš papildināja, ka "Certus" ir iesācis vairākus svarīgus pētījumus, tāpēc viens no viņa pirmajiem uzdevumiem būs pabeigt šos pētījumus, kā arī vēstīt par to rezultātiem sabiedrībai.

Auers ir dzimis Apvienotajā Karalistē, latviešu ģimenē, studējis ekonomiku un politiku Londonas Ekonomikas augstskolā un Londonas Universitātes koledžā, Apvienotajā Karalistē. No 2005. līdz 2006. gadam viņš bija ASV Fulbraita programmas pētnieks Kalifornijas universitātē, Bērklijā, bet 2014. gadā – Baltijas–Amerikas Brīvības fonda pētnieks Veinas štata universitātē, Detroitā.

Source

LETA

Tags

Certus Latvijas Universitāte Saskaņa Vjačeslavs Dombrovskis
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form