Foto: 'Spice' interjera atjaunošanā investēs 7 miljonus eiro
Foto: Publicitātes attēli

Šogad tirdzniecības centrā "Spice" uzsākti interjera atjaunošanas būvniecības darbi. Projekta kopējās investīcijas sasniedz septiņus miljonus eiro un to plānots pabeigt šā gada beigās, informē centra pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Šis tirdzniecības centram "Spice" ir ļoti nozīmīgs projekts, kura īstenošanā ieguldīts daudz laika un resursu, lai izveidotu vispiemērotāko konceptu, kas sakrīt gan ar mūsu zīmola, gan ar mērķa klienta vērtībām. Jaunā projekta mērķis ir radīt vidi, kas iedvesmo. Veidojot jauno interjera konceptu, uzmanība vērsta uz ikviena objekta ilgtspējību un dzīvotspēju, piešķirot katrai detaļai pievienoto vērtību. Katrs jaunais elements atjaunošanas projektā izvēlēts tā, lai mūsu apmeklētāji tirdzniecības centrā justos patīkami – ne tikai tāpēc, ka telpas kļūst vizuāli pievilcīgākas, bet arī inovatīvo risinājumu dēļ, kuru veidošanai izmantoti ilgtspējīgi materiāli," stāsta tirdzniecības centru "Spice" un "Spice Home" vadītāja un valdes locekle Marie Vaino.

Pārmaiņas ietver grīdas seguma nomaiņu, inženiersistēmu atjaunināšanu, lai tās pielāgotu augstākajām mūsdienu kvalitātes prasībām, un arī atsevišķu zonu izveidi, piemēram, ģimenes istabu un rotaļu laukumu, kā arī citus labiekārtošanas darbus. Konceptā caurvīti pasaules mēroga vietējo mākslinieku darbi dažādos dizaina elementos.

Pamata koncepta autori ir "NStudio" un to tālāk attīstījuši stratēģiskie radošie konsultanti – Ilona Bogdane un Nora Gavare, savukārt būvuzraugs ir SIA "Fabrum" un projekta vadību uzņēmusies Sanita Rubene.

"Tirdzniecības centra "Spice" jaunais interjers veidots pēc pašmāju toņu paletes. To raksturo svaigums, gaišums, siltums un dabīgums, kas mums kā nācijai un valstij ir sirdij tuvs, distancējoties no pelēkiem un drūmiem toņiem. Īpaša uzmanība pievērsta apgaismojumam. Pretēji ierastajam, vēsajam, tirdzniecības centriem raksturīgajam apgaismojumam jaunajā "Spices" konceptā paredzēts silts apgaismojums, kas radītu mājīguma un relaksācijas sajūtu," par jauno projektu stāsta tirdzniecības centra "Spice" stratēģiskā radošā konsultante un "INTERIOR 11" interjera dizainere Ilona Bogdane.

Tirdzniecības centrā "Spice" tiks izveidotas jaunas zonas – ģimenes istaba un rotaļu laukums. "Radošajā procesā mēs atšķetinājām kas ir "spēle" un kas ir "spēlēšanās", un tas nenozīmē, ka tā ir paredzēta tikai bērniem. Drīzāk tās ir atmiņas un prieks, ko pieredzēt un atminēties – tādēļ jaunais spēļu laukums veidots visai ģimenei. Arī tajā integrēsim Latvijas dabai raksturīgus dizaina elementus, piemēram, mīkstās mēbeles, kuru forma atgādina Latvijas pludmalēm raksturīgos oļus," tā tirdzniecības centra "Spice" stratēģiskā radošā konsultante un "NŌR design" dibinātāja, interjera dizainere Nora Gavare.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Lasi vēl
 
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.