Foto: 'Tet' izsolīs četrus nekustamos īpašumus par kopējo sākumcenu 2,7 miljoni eiro
Foto: Publicitātes foto

Pārskatot uzņēmuma pamatdarbībai nepieciešamo nekustamo īpašumu portfeli, tehnoloģiju un izklaides uzņēmums "Tet" elektroniski izsolīs četrus nekustamos īpašumus Rīgā un Jūrmalā, informē uzņēmums. To kopējā izsoles sākumcena veido 2,7 miljonus eiro.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Izsolē ar augšupejošu soli tiks piedāvāti trīs objekti Rīgā – Zemgaļu ielā 8, Citadeles ielā 9 un Barona ielā 69, kā arī viens objekts Jūrmalā, Lienes ielā 16/18.

Nekustamais īpašums Zemgaļu ielā 8 Rīgā sastāv no piecām nedzīvojamām ēkām un zemes gabala 5753 m² platībā. Īpašumā ir divstāvu biroja ēka, vairāki garāžu bloki un liels zemes gabals. Izsoles sākumcena ir 490 000 eiro.

Objekts Rīgas vēsturiskajā centrā Citadeles ielā 9 ir divstāvu automātiskā telefonu stacijas ēka un 2157 m² zemes gabals. Izsoles sākumcena ir 931 000 eiro.

Tiek pārdots arī nekustamais īpašums Barona ielā 69 Rīgā, kas sastāv no četrstāvu telefonu centrāles ēkas un zemes gabala 1058 m² platībā. Izsoles sākumcena ir 663 000 eiro.

Savukārt Jūrmalā, Lienes ielā 16/18, tiek pārdots zemes gabals 6285 m² platībā un 5558 m² nedzīvojamā ēka. Izsoles sākumcena – 650 000 eiro.

"Tet" valdes locekle, Cilvēku un vides dienesta direktore Ingrīda Rone norāda, ka uzņēmuma pamata darbības nodrošināšanai ir nepieciešams arvien mazāks nekustamo īpašumu apjoms. Tādējādi var pārdot ēkas un zemes gabalus, ko paši vairs neizmanto un neplāno to izmantošanu arī nākotnē.

Izsoles notiks laika posmā no 2020. gada 27. jūlija līdz 26. augustam.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Nekustamais īpašums Tet
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form