'Gan Bei' slēdz restorānus un strādās tikai tiešsaistē
Foto: LETA

Drošības un finansiālu apsvērumu dēļ no otrdienas, 24. marta, "Lage" grupas restorāni "Gan Bei", "D'Arte", "Thali" tiek slēgti un turpmāk apkalpos tikai tiešsaistes pasūtījumus un attālinātās piegādes. Darbu ierastajā režīmā turpinās "Lage Gastronomija" veikali, informē "Lage" līdzīpašniece Natālija Pavlova.

Reaģējot uz Latvijā izsludināto ārkārtas stāvokli un pildot žurnālistikas misiju informēt un izglītot lasītāju, visas turpmākās DELFI publikācijas par koronavīrusa izraisīto slimību “Covid-19” būs pieejamas bez maksas.

"Mēs patiešām redzam, ka ļoti daudz cilvēku strādā no mājām, ir pašizolācijā vai karantīnā, tādēļ ir strauji pieaudzis tiešsaistes pasūtījumu skaits, tāpēc esam attīstījuši ne vien "Gan Bei", bet arī "Lage Gastronomija" klientu apkalpošanu tiešsaistē. Tajā pat laikā restorānos ir daudz grūtāk ievērot vēlamos sociālās distancēšanās pasākumus, tādēļ pieņēmām lēmumu restorānus slēgt uz ārkārtējās situācijas laiku, tas ļaus mums pasargāt gan darbiniekus, gan klientus, " skaidro Pavlova.

Viņa uzsver, ka uzņēmuma vadība labi apzinās savu atbildību gan pret darbiniekiem, gan pret klientiem. Visi "Lage" restorāni – desmit "Gan Bei", trīs "D'Arte" un viens "Thali" restorāns – atrodas tirdzniecības centros. Tajos ir teju neiespējami ievērot ieteicamo sociālās distancēšanās attālumu –divus metrus – un ārkārtējā situācijā noteiktos pulcēšanās ierobežojumus – 50 cilvēku.

Korona vīrusa pandēmijas ierobežošanas dēļ ieviestā ārkārtējā situācija ir padarījusi neprognozējamu klientu plūsmu, kas rada uzņēmumam lielus zaudējumus, tomēr nemainīga paliek uzņēmuma attieksme pret darbu – augsta kvalitāte jānodrošina arī šajos jaunajos apstākļos.

Uzņēmums norāda, ka, neskatoties uz restorānu slēgšanu ārkārtējās situācijas laikā, tas saglabās personālu. Esošie ieņēmumi restorāniem nesedz izmaksas. Valsts plānotais atbalsts uzņēmējiem palīdzēs saglabāt 688 darba vietas, lai arī esošos apstākļos šiem cilvēkiem ir noteikta dīkstāve. Darbu turpinās 27 darbinieki piegādē un 20 – "Lage Gastronomija". "Lage Gastronomija" ir veikals, tādēļ tajā ir vieglāk ievērot ārkārtējās situācijas ierobežojumus un regulēt vienlaikus tur esošo cilvēku skaitu.

"Lage Ko" grupas uzņēmumu kopējais apgrozījums 2019. gadā bija 21,5 miljoni eiro, nodokļos pērn nomaksāti četri miljoni eiro. Pērn komersants sāka ieviest labas pārvaldības principus un sedza visas iepriekš izveidojušās saistības pret valsti. "Lage" uzņēmumu grupa kopā nodarbina 735 cilvēkus, tajā ietilpst desmit "Gan Bei", trīs "D Arte", viens "Thali" restorāns, desmit "Lage Gastronomija" veikali.

Tags

Koronavīruss Covid-19 Gan Bei Restorāni
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form