Gulbis atstāj arī 'NP Foods' grupas uzņēmumu vadību
Foto: LETA

Pārtikas uzņēmumu vadības, tirdzniecības un loģistikas pakalpojumu uzņēmuma "NP Foods" iepriekšējais vadītājs Rolands Gulbis atstādināts no valdes priekšsēdētāja amata arī pārējos grupas uzņēmumos - AS "Laima", AS "Gutta", AS "Staburadze", SIA "Staburadzes konditoreja" un SIA "NP Logistics", liecina "Firmas.lv" informācija.

Viņa vietā minēto uzņēmumu valdes priekšsēdētāja amatā iecelts Norvēģijas pilsonis Eriks Smits-Hansens, kurš kopš 23.marta ieņem arī koncerna valdes priekšsēdētāja amatu.

Kā ziņots, 23.martā Gulbis paziņoja, ka nolēmis atstāt savu amatu, kuru ieņēma kopš 2012.gada janvāra. Viņu nomainīja Smits-Hansens, kurš līdz tam ieņēma uzņēmuma "Orkla Confectionery&Snacks Norway" pārdošanas direktora amatu.

Jau vēstīts, ka "NP Foods" īpašnieks kopš 2014.gada 26.augusta ir "Orkla", kas iegādājās 100% kapitāldaļu visos kompānijas uzņēmumos - AS "Laima", AS "Gutta", SIA "NP Foods", AS "Staburadze", SIA ''Staburadzes konditoreja", "UAB Margiris" un SIA "Detente" no uzņēmuma "Nordic Partners Foods Ltd", kura īpašnieki bija Latvijas investīciju kompānija "Nordic Partners" un Islandes fonds "BIL ehf". Darījuma summa netika norādīta. Šā gada februārī tika saņemtas uzņēmumu apvienošanās atļaujas no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas Konkurences padomēm, kā iznākumā 2015.gada 11.martā darījums tika pilnībā pabeigts.

"Orkla" pieder arī SIA "Spilva" un "Ādažu čipsu" ražotājs "Latfood", Igaunijas šokolādes un konfekšu ražotājs "Kalev" un pārtikas pārstrādes uzņēmums "Põltsamaa Felix", kā arī Lietuvas pārtikas pārstrādes uzņēmums "Suslavičius-Feli".

"Orkla" akcijas tiek kotētas Oslo fondu biržā, un tā galvenā mītne atrodas Oslo, Norvēģijā. "Orkla" ir vadošais piegādātājs pārtikas jomā Ziemeļvalstīs un Baltijas reģionā. Grupa darbojas arī alumīnija, HES un nekustamā īpašuma nozarēs.

Tags

Norvēģija NP Foods Rolands Gulbis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form