Iecelta AS 'Pasažieru vilciens' jaunā padome
Foto: LETA

28. decembrī AS "Pasažieru vilciens" (PV) akcionāru sapulcē iecelta uzņēmuma jaunā padome. Darbu tajā sāks Kaspars Briškens, bet darbu turpinās divi tās līdzšinējie locekļi – Sandis Šteins un Inta Liepa. Jaunā padomes pilnvaras sākas ar 30. decembri.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kaspars Briškens uzņēmuma padomē darbosies ar kompetenci finanšu jautājumu un audita jomā, risku vadības un iekšējās kontroles sistēmas jomā. Briškens šobrīd ir arī "Rail Baltica" kopuzņēmuma "RB Rail AS" Stratēģiskās attīstības vadītājs. Briškena līdzšinējā pieredze saistīta ar vadošu amatu ieņemšanu "airBaltic", Latvijas Loģistikas asociācijā, kā arī Satiksmes ministrijā un Ārlietu ministrijā. Briškenam ir maģistra grāds ekonomikā no Stokholmas universitātes.

Sandis Šteins darbu PV padomē turpinās ar kompetenci stratēģiju izstrādēs un ieviešanas jomā. Šteins kopš 2016. gada ir PV padomes priekšsēdētājs. Tāpat Šteins šobrīd ir SIA "KOOL Latvija" valdes loceklis. Līdz šim Šteinam bijusi pieredze vadošos amatos tirdzniecības uzņēmumos, kā SIA "RIMI Latvija", SIA "Kurši", "Statoil", kā arī apdrošināšanas uzņēmumā AAS "Balta". Viņam ir maģistra grāds ekonomikā no Latvijas Universitātes.

Intas Liepas kompetence padomē būs saistīta ar sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanu. Viņa PV padomē darbojas kopš 2016. gada decembra. Pašlaik viņa ir arī SIA "Clean R" Juridiskā departamenta direktore. Iepriekš Liepa strādājusi vadošos amatos VAS "Latvijas Pasts", Finanšu ministrijā un Satiksmes ministrijā. Viņai ir maģistra grāds tiesību zinātnē no Rīgas Juridiskās augtskolas.

Padomei pilnvaras piešķirtas uz pieciem gadiem. Jaunās PV padomes priekšsēdētāju padome no sava vidus ievēlēs nākamajā padomes sēdē janvāra sākumā.

Jauna padome ievēlēta saistībā ar iepriekšējās pilnvaru termiņa beigām.

Padomes locekļu amatu kandidātus izvērtēja komisija, kurā darbojās Pārresoru koordinācijas centra, Satiksmes ministrijas, Latvijas Dzelzceļnieku un satiksmes nozares arodbiedrības, biedrības "Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācija" un Latvijas Darba devēju konfederācijas pārstāvji.

Seko "Delfi" arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Lasi vēl
 
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.