Ieguldot 10 miljonus eiro, būvē dzīvojamo māju kompleksu Ķīpsalā
Foto: Publicitātes foto

Nekustamo īpašumu attīstītājs SIA "YIT Celtniecība" ir uzsācis dzīvojamo māju kompleksa "Riverstone Residence" būvniecību Ķīpsalā. Projekta vērtība ir ap 10 miljoniem eiro, informēja "YIT Celtniecība".

Šo ēku būvniecība papildinās nekustamo īpašumu tirgu Rīgā ar jauniem biznesa klases energoefektīviem dzīvokļiem. Dzīvojamo māju kompleksu veidos sešas ēkas, no tām pirmā ekspluatācijā tiks nodota jau šī gada rudenī.

Patlaban "YIT Celtniecība" turpina darbu pie pirmās ēkas būvniecības, kas tika uzsākta 2015. gada rudenī, un maija beigās tika nosvinēti šīs ēkas spāru svētki, tādējādi atzīmējot noslēgumu vienam no svarīgākajiem ēkas būvniecības attīstības posmiem – ir uzbūvēts ēkas karkass un uzslietas spāres. Plānots, ka viss "Riverstone Residence" dzīvojamo māju komplekss tiks pabeigts 2018. gada nogalē.

"Latvijā joprojām ir stabils pieprasījums tiem jauno projektu dzīvokļiem, ko var uzskatīt par labu ieguldījumu ilgtermiņā. Par tādiem tiek atzīti kvalitatīvi un energoefektīvi dzīvokļi ar visu nepieciešamo infrastruktūru iedzīvotāju ērtībām. Arī šī māju kompleksa galvenā vērtība ir tā kvalitāte, energoefektivitāte un, protams, atrašanās vieta," norāda "YIT Celtniecība" valdes priekšsēdētājs Andris Božē.

Jaunā dzīvojamo māju kompleksa projektā paredzētas trīs stāvu ēkas, kurās katrā būs pieejami 10 komfortabli divu, trīs, četru un piecu istabu dzīvokļi ar lielām terasēm vai balkoniem. Dzīvokļu paredzētā platība – no 56,1 kvadrātmetra līdz 143,6 kvadrātmetriem. Tāpat arī kompleksa teritorijā būs pieejamas autostāvvietas.

Dzīvokļi tiks piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari. Tomēr tas neizslēdz iespēju ikvienam interesentam jau pirms iekšējās apdares būvdarbu veikšanas veikt rezervāciju un pieprasīt dzīvokli ar "balto" apdari. "Dzīvokļa pircējs var pats izvēlēties apdares materiālus un stilu, kādā dizainā tiks veikta dzīvokļa iekšējā apdare, tādējādi nodrošinot savam dzīvoklim pilnīgi individuālu izskatu," norāda Božē.

Apkārtējā teritorija būs labiekārtota ar bruģētiem ceļiem, dažādiem jaunu koku stādījumiem, dekoratīviem stādiem un krūmiem, apgaismojumu, paredzēts arī bērnu rotaļu laukums.

"Ēkās ir paredzēts ierīkot gan koka logus, gan koka fasādes elementus, kā arī veidot Ķīpsalai tik raksturīgos jumta stāvus. Pati būvniecība tiks veikta no ilgtspējīgiem, videi draudzīgiem būvmateriāliem un augstvērtīgiem apdares materiāliem. Būvējot šīs ēkas, mēs piedomājam pie celtnes energoefektivitātes, lai samazinātu apkures energopatēriņu un apsaimniekošanas izmaksas," stāsta Božē.

"YIT" ir būvniecības nozares līderis Somijā. Tā meitasuzņēmums Latvijā ir SIA "YIT Celtniecība", kas nodrošina jaunu daudzdzīvokļu ēku un citu nekustamo īpašumu attīstīšanu un celtniecības pakalpojumu sniegšanu. Patlaban "YIT" nodarbina aptuveni 5300 darbinieku astoņās valstīs - Somijā, Krievijā, Baltijas valstīs, Čehijā, Slovākijā un Polijā. 2015. gadā uzņēmuma kopējais apgrozījums sasniedza aptuveni 1,7 miljardus eiro.

Source

LETA

Tags

Ķīpsala Rīga
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form