Iespēja jauniešiem: sākusies pieteikšanās uzņēmējdarbības uzsākšanas konkursam 'Bizness24h 2021'
Foto: Publicitātes foto

No 1. decembra ir sākusies pieteikšanās ikgadējam uzņēmējdarbības uzsākšanas konkursam "Bizness24h 2021".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Bizness24h" 2021. gadā norisināsies 13. reizi, sniedzot iespēju 1000 Latvijas jauniešiem vecumā no 15 līdz 24 gadiem izmēģināt spēkus un pielietot savas zināšanas dažādu uzņēmējdarbības problēmsituāciju risināšanā. Konkursa kopējais norises laiks ir aptuveni trīs mēneši, kuru laikā ar dažādu uzdevumu palīdzību tiks atlasīti prasmīgākie jaunie uzņēmēji, lai konkursa finālā noskaidrotu komandu, kura iegūs "Biznesa guru 2021" titulu. Konkursu organizē Banku augstskolas studējošo pašpārvalde, sadarbībā ar Banku augstskolu, "Nordic Group", "Tet" un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru.

Lai spētu ievērot visus nepieciešamos drošības pasākumus, šoreiz konkurss tiks organizēts attālināti. Pirmā kārta norisināsies 2021. gada 4. februārī, pēc kuras tiks noteiktas līdz pat 100 veiksmīgās komandas jeb 300 dalībnieki, kuri turpinās cīņu konkursa otrajā kārtā. Savukārt tikai 25 prasmīgākajām komandām tiks sniegta iespēja aizstāvēt savas biznesa idejas konkursa fināla žūrijai un piedalīsies cīņā par galvenajām balvām.

Konkursa "Bizness24h 2021" vadītāja, Banku augstskolas 4. kursa studente Elīna Peiseniece kā lielāko šī gada izaicinājumu saistībā ar konkursa organizēšanu min nenoteiktību, kas izriet no pasaulē valdošās pandēmijas. Uzsākot darbu pie konkursa organizēšanas, tika pieņemts lēmums "Bizness24h 2021" organizēt attālinātā režīmā, kas ir ieviesis arī ievērojamas izmaiņas konkursa pamatkonceptā. Balstoties uz veiksmīgo pieredzi pagājušajā gada konkursa norisē, arī šoreiz konkursa pirmajā kārtā katra dalībnieku komanda strādās pie reāla uzņēmuma gadījuma (case study) izpētes. Šoreiz konkursa dalībnieki iepazīsies ar uzņēmuma "Tet" darbības specifiku un varēs piedāvāt savas idejas gadījuma izpētes risinājumam. Taču vislielākās pārmaiņas piedzīvos konkursa otrā kārtā – dalībnieki tiks aicināti pārbaudīt savas prasmes, mācoties un pielietojot iegūtās zināšanas praksē e-komercijas un tiešsaistes pārdošanas maratonā vairāk nekā divu mēnešu garumā "Nordic Group" pārstāvju vadībā.

Viens no konkursa mērķiem ir radīt jauniešos vēlmi un saskatīt iespējas, kā attīstīt savas biznesa idejas, tāpēc konkursa formāts ir balstīts uz dalībnieku izglītošanos uzņēmējdarbības jomā ar praktiskiem piemēriem jeb simulācijām. Ņemot vērā mūsdienās strauji pieaugošās e-komercijas tendences, konkursa organizatori ir apņēmušies apmācīt 300 jauniešus, lai tie gūtu visu nepieciešamo informāciju un attīstītu savas pārdošanas prasmes tiešsaistē, piedāvājot patērētājam savus vai citu radītos produktus. Tās finālistu komandas, kuru paveikto sniegumu divu mēnešu laikā visatzinīgāk novērtēs fināla žūrija, konkursa noslēgumā savā īpašumā iegūs uzņēmējdarbībai noderīgas balvas no konkursa galvenajiem atbalstītājiem – Banku augstskolas, "Nordic Group", Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrai un "Tet".

Pieteikšanās ikgadējam uzņēmējdarbības uzsākšanas konkursam "Bizness24h 2021" norisinās no šī gada 1. decembra līdz 2021. gada 27. janvārim konkursa mājaslapā. Papildu informācija konkursa mājaslapā vai "Facebook" lapā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Banku augstskola Bizness Tet Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form