Inovācijām zivsaimniecībā būs pieejams atbalsts 3,79 miljonu eiro apmērā
Foto: Shutterstock

No 2020. gada 30. janvāra līdz 30. jūnijam uzņēmēji Eiropas Savienības Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda un Rīcības programmas zivsaimniecības attīstībai ietvaros varēs pieteikties atbalstam inovācijām, kur kopējais pieejamais finansējums ir 3,794 miljoni eiro, liecina Lauku atbalsta dienesta (LAD) paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

LAD izsludinājusi atklāta konkursa projektu iesniegumu pieņemšanu Eiropas Savienības Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda un Rīcības programmas zivsaimniecības attīstībai pasākumam "Inovācija". Septītās kārtas projektu iesniegumu pieņemšana notiks no 2020. gada 30. janvāra līdz 2020. gada 30. jūnijam.

Septītās kārtas pieejamais publiskais finansējums ir 3 793 827 eiro. Kārtā iesniegto projektu iesniegumu īstenošanas beigu datums ir trīs gadi no LAD lēmuma par projekta iesnieguma apstiprināšanu stāšanās spēkā, bet ne vēlāk kā 2023. gada 31. augusts.

Tāpat no 2020. gada 30. janvāra līdz 30. jūnijam uzņēmēji Eiropas Savienības Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda un Rīcības programmas zivsaimniecības attīstībai ietvaros varēs pieteikties atbalsta pasākumiem tirdzniecībā, kuru kopējais pieejamais finansējums ir 1,5 miljoni eiro. Kārtā iesniegto projektu iesniegumu īstenošanas beigu datums ir viens gads no LAD lēmuma par projekta iesnieguma apstiprināšanu stāšanās spēkā.

LAD ir Zemkopības ministrijas pārraudzībā esoša valsts iestāde, kas administrē Eiropas Savienības Lauksaimniecības fonda līdzekļus un tiešos maksājumus zemniekiem.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Eiropas Savienība Lauksaimniecība Zemkopības ministrija
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form