Rīgas domes Pilsētas īpašuma un privatizācijas lietu komiteja pirmdien atbalstīja2588 kvadrātmetru liela zemesgabala iznomāšanu zem bijušā bērnu dzelzceļa ēkām Mežaparkā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Zeme tika kādreizējā bērnu dzelzceļa ēku īpašniekam Aldim Lezdiņam saskaņā ar tiesas lēmumu, kas uzliek Rīgas domei piespiedu nomas attiecības.

Bērnu dzelzceļa ēkas - divi posteņi, stacijas ēka un tualetes ēka, kuras patlaban nonākušas Lezdiņa īpašumā, - piederējušas "Latvijas dzelzceļam", kas tās nolēmis pārdot.

Patlaban no ēkām palikuši tikai grausti.

Zeme Lezdiņam tiks iznomāta ar noteikumu, ka ēkas drīkst izmantot tikai to agrākajam mērķim. Viņam uzdots arī nomas zemesgabalu iekārtot un apsaimniekot mežu uz tā, bet ēku renovāciju veikt atbilstoši noteiktā kārtībā akceptētajam būvprojektam.

Zemes nomas maksa noteikta Ls 0,20 par kvadrātmetru gadā.

Savulaik Lezdiņš iesniedzis Rīgas domei priekšlikumu bērnu dzelzceļa ēkas pārveidot par pansiju, bet kādreizējā sliežu ceļa vietā izveidot skrituļslidošanas trasi.

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form