'Latvijas Pasts' varēs izsniegt pakas no teltīm
Foto: LETA

Apzinoties izaicinājumus ar apmeklētāju apkalpošanu tirdzniecības ierobežojumu laikā, Rīgas pilsētas būvvalde līdz ierobežojumu beigām lēmusi atļaut "Latvijas Pastam" organizēt paku izsniegšanu no speciāli šim mērķim paredzētām teltīm ārpus pasta nodaļu telpām, neprasot saskaņojumu šādu darbību veikšanai, informē Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ministru kabinets patlaban ir noteicis ierobežojumus tirdzniecības dalībnieku skaitam tirdzniecības vietā, t.i., vienam apmeklētājam tirdzniecības vietā jānodrošina ne mazāk kā 25 m2 no publiski pieejamās telpu platības. Šie ierobežojumi ietekmē arī "Latvijas Pasta" darbību.

Ņemot vērā, ka pandēmijas laikā būtiski pieaudzis pieprasījums pēc "Latvijas Pasta" sniegtajiem pakalpojumiem, lai tiktu nodrošināta visu klientu savlaicīga apkalpošana un pasta paku izsniegšana, būvvalde lēmusi uz ierobežojumu laiku atļaut "Latvijas Pastam" veikt sūtījumu izsniegšanu ārpus pasta nodaļu telpām no īpaši šim mērķim paredzētām teltīm, to platībai nepārsniedzot 60 m2. Teltis drīkstēs izvietot bez saskaņošanas ar būvvaldi.

Lai arī saskaņojums ar būvvaldi nebūs nepieciešams, "Latvijas Pastam" būs jāievēro, lai, izvietojot teltis, sūtījumu izsniegšanas punkti netraucē gājēju un satiksmes plūsmai, un nenorobežo ēkas evakuācijas izejas. Beidzoties iepriekš minētajiem ierobežojumiem, izvietotās teltis būs jādemontē.

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Transporta nozare Koronavīruss Covid-19 Latvijas Pasts Ministru kabinets Rīgas dome
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form