Preses izdevējs "Mediju nams" pārdots uzņēmuma attīstības vārdā un darījums bija visām pusēm izdevīgs, komentējot Naura Kāpostiņa kļūšanu par vienīgo "Mediju nama" īpašnieku, sacīja divi no trīs agrākajiem uzņēmuma līdzīpašniekiem Armands Puče un Lilita Seimuškāne.

"Lēmums pārdot "Mediju namu" pieņemts līdzīgi kā jebkurš lēmums, pēc kura uzņēmums maina dalībniekus - lai uzņēmums attīstītos," sacīja Puče, kurš nevēlējās atklāt darījuma summu, tomēr norādīja, ka darījums bijis visām pusēm izdevīgs.

Otra "Mediju nama" līdzīpašniece Lilita Seimuškāne sacīja, ka lēmums pārdot uzņēmumu nav bijis spontāns. "Jau pirms kāda laika mums bija ļoti daudzi un dažādi piedāvājumi. Paiet noteikts laiks - mēs strādājām sešus ar pusi gadus - un tu pats jūti, vai vari dot kaut ko jaunu uzņēmumam. Tad ir svarīgi pieņemt tādus lēmumus, kas uzņēmumam nāk par labu," sacīja Seimuškāne.

Viņa piebilda, ka ar Kāpostiņu iepriekš nav bijusi saistīta, bet viņa piedāvājums bijis gan cenas, gan redzējuma ziņā labākais. Darījuma summu viņa neatklāja.

Kā ziņots, par preses izdevēja "Mediju nams" vienīgo īpašnieku kļuvis uzņēmējs Nauris Kāpostiņš.

Kāpostiņš kļuvis par vienīgo dalībnieku SIA "Mediju nams" māteskompānijā SIA "MN mediji", kuras līdzšinējie īpašnieki vienādās daļās bija Seimuškāne, Puče un Uldis Dreiblats.

SIA "Mediju nams" reģistrēta 2002.gadā, tās pamatkapitāls patlaban ir 12 948 095 eiro. "Mediju nama" 100% daļu pieder SIA "MN mediji", par kuras īpašniekiem 2010.gadā kļuva Dreiblats, Puče un Seimuškāne. Kā liecina aģentūras LETA arhīvs, 100% kapitāla daļu iegāde no SIA "Lasco Investment" izmaksāja mazāk nekā 60 000 latu (85 000 eiro).

Preses izdevējs "Mediju nams" pērn strādājis ar 800 027 eiro lieliem zaudējumiem. 2014.gadā uzņēmums nopelnīja 1,579 miljonus eiro, bet vēl gadu iepriekš zaudēja 672 332 eiro. Tikmēr uzņēmuma apgrozījums pērn sarucis par 16%, sasniedzot 1,936 miljonus eiro. 2014.gadā "Mediju nams" apgrozīja 2,326 miljonus eiro, bet 2013.gadā - 2,569 miljonus eiro.

SIA "Mediju nams" izdod laikrakstu "Neatkarīgā Rīta Avīze", nedēļas žurnālus "Māja" un "Vakara Ziņas", mēneša žurnālus "Sporta Avīze" un "Praktiskā Astroloģija", kā arī veido ziņu portālu "nra.lv", digitālu žurnālu ar lietotāja personalizētu saturu "Sofa" un darbojas foto ziņu jomā ar aģentūru "F/64PhotoAgency".

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, Kāpostiņam patlaban ir daļas četros uzņēmumos, no kurām tikai viens pēdējos gados iesniedzis informāciju par saviem finanšu datiem. Iepriekš viņš bijis dalībnieks vēl vairākos uzņēmumos, kas patlaban gan ir likvidēti.

Source

LETA

Tags

Armands Puče Astroloģija Prese
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form