Miķelis Rēdlihs atstājis zaudējumus nesošās 'Miķeļa alus darītavas' valdi
Foto: F64

Izmaiņas valdes sastāvā otrdien, 12. novembrī, piedzīvojis alus ražošanas uzņēmums SIA "Miķeļa alus darītava". Kā liecina "Lursoft" izziņā esošā informācija, uzņēmuma valdi atstājis tā īpašnieks Miķelis Rēdlihs. Par SIA "Miķeļa alus darītava" vienīgo valdes locekli iecelts Andris Vereščagins.

Pēc "Lursoft" datiem, Vereščaginam pieder uzņēmums SIA "GVL", kura pēdējais pārskats iesniegts vien par 2015. gadu, kā arī 47,5% SIA "BioGaz Invest" kapitāldaļas. Vienlaikus Vereščagina vārds atrodams arī likvidējamās biedrības Basketbola klubs "Zemgale" valdē.

SIA "Miķeļa alus darītava" reģistrēta 2012. gada maijā un pagājušajā gadā tā strādājusi ar 136,94 tūkstošu eiro apgrozījumu un 79,45 tūkstošu eiro zaudējumiem. Jāpiebilst, ka ar zaudējumiem ražotājs strādājis visus tā darbības gadus.

"Lursoft" esošā informācija atklāj, ka "Miķeļa alus darītava" reģistrēti divi nodrošinājumi. Tie nosaka aizliegumu uzņēmumam reģistrēt komercķīlas, tās pārreģistrēt, pārjaunot un grozīt. Balstoties uz VID sniegto informāciju, šā gada oktobra beigās alus ražotājam bija izveidojies 3,9 tūkstošus eiro liels nodokļu parāds.

Tags

Alus Miķelis Rēdlihs Valsts ieņēmumu dienests VID

Comment Form