Nedēļa ekonomikā: Minimālie ienākumi kredīta saņemšanai, negausība un Krievijas apbalvojums
Foto: Unsplash, Shutterstock, Oskars Jūra

Šonedēļ turpinājās diskusijas par iespējamo ASV banku krīzes ietekmi uz citiem reģioniem, tomēr izskatās, ka domino efekts sektorā nebūs vērojams. "Delfi Bizness" aptaujāja bankas par to, cik lieliem ienākumiem šobrīd jābūt, lai viena persona vai ģimene ar bērniem varētu saņemt aizdevumu mājokļa iegādei.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ceturtdien sociālajos tīklos tika izplatīta informācija, ka Krievijas saldumu rūpnīcas "Pobeda" izpilddirektore Olga Muravjova saņēmusi Krievijas pilsētas Jegorjevskas biedrības "Kaujas brālība" apbalvojumu par to, ka uzņēmums kopš Krievijas sāktā kara Ukrainā sākuma ir ziedojis vairāk nekā 15 tonnas savas produkcijas krievu armijai. Valsts drošības dienests (VDD) patlaban veic šīs informācijas pārbaudi.

Izrādās, ka daļai cilvēku, kuri marta sākumā iesniedza gada ienākumu deklarāciju, sākotnēji uzrādītā nodokļu pārmaksas vai parāda summa mainījusies.

"Delfi Bizness" lasītājiem piedāvā nedēļas notikumu izlasi biznesā un ekonomikā.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.