Piektdien likvidējamās AS "Rēzeknes piena konservu kombināts" (RPKK) izsolē pārdoti trīs no četriem nodrošinātajam kreditoram ieķīlātajiem objektiem, tādēļ tiks rīkota vēl viena izsole, jo nepārdotais objekts kavē uzņēmuma likvidācijas procesa pabeigšanu, informēja RPKK administratora pārstāvis Andrejs Jermolajevs.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Maltas pienotavas cehs izsolīts par Ls 25 250, zemes gabala domājamās daļas zem uzņēmuma ražotnēm - par Ls 3 048 un zeme Ozolaines pagasta Stirānos - par Ls 1 313. Pircēji bijušas fiziskas personas.

Piektdien izsolē neizdevās pārdot RPKK darbnīcas, kuru sākumcena izsolē bija Ls 30 000. Kreditoru komitejas sapulcē, kas notiks, iespējams, otrdien, 22.oktobrī, kārtējo reizi tiks samazināta objekta sākumcena.

Jūlijā par sākumcenu tika izsolīta kombināta administratīvā ēka, Maltas cehs un garāža, taču pircējs laikus nenorēķinājās, un īpašums tika likts izsolē atkārtoti.

22.augustā par Ls 383 800 izsolē vienīgajam pretendentam - Daugavpils SIA "Terlax" - tika pārdotas uzņēmuma ražošanas ēkas - darbnīcas, saldētava, nodaļas administratīvā ēka, pilnpiena produkcijas, piena konservu un sterilizētā piena ražošanas cehi, piena pieņemšanas punkti un caurlaižu telpas.

30.septembrī pārdoti četri nodrošinātajam kreditoram ieķīlātie objekti - par Ls 46 350 izsolīta RPKK administratīvā ēka un stāvvieta, bet trīs noliktavas attiecīgi par Ls 13 510, Ls 18 180 un Ls 15 150. Izsolē piedalījusies SIA "Konti", "Evelins" un fiziskas personas.

Kā ziņots, Latgales apgabaltiesa RPKK maksātnespēju atzina pagājušā gada 23.jūlijā, bet oktobrī uzņēmuma kreditori nolēma sākt uzņēmuma bankrota procedūru. Savus prasījumus RPKK administratoram bija iesnieguši kopumā 745 kreditori.

Maksātnespējīgā uzņēmuma reģistrētās kreditoru prasības ir Ls 4 052 065,26, tai skaitā nodrošinātā kreditora - AS "Latvijas Unibanka" - prasījums ir Ls 2 400 000, neatzīto kreditoru prasījumi - Ls 12 500. Nodrošināto kreditoru prasījumi ir Ls 1 639 565,26, tai skaitā uzņēmuma parāds piena piegādātājiem ir Ls 251,978,74.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form