Noslēgts sadarbības līgums starp LIAA un aģentūru 'Live Riga'
Foto: Publicitātes foto

Latvijas nacionālās dienas ietvaros izstādē "Expo 2020" aizvadītā biznesa foruma laikā Apvienotajos Arābu Emirātos noslēgts sadarbības memorands starp Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) un Rīgas investīciju un tūrisma aģentūru "Live Riga". Līgums paredz strādāt ciešā sadarbībā pie to investīciju projektu apkalpošanas, kuri skar Rīgas intereses, informē LIAA.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"2021. gada deviņos mēnešos kopējais LIAA apkalpoto investīciju projektu apjoms pārsniedza 500 miljonus eiro. Turpmākajos gados vēlamies sasniegt vēl labākus rezultātus, bet šādiem lieliem mērķiem ir nepieciešami stabili sadarbības partneri, kuri izprot mūsu vērtības saistībā ar klientu apkalpošanas kvalitāti, elastību un misijas pieeju, tādā veidā sekmējot Latvijas ekonomikas izaugsmi. Rīgas pilsētai Baltijas jūras reģionā vienmēr ir bijusi nozīmīga loma un tā kalpojusi kā dzinējspēks valsts attīstībā. Parakstot šo sadarbības memorandu, mēs apvienojam spēkus kopīgo mērķu sasniegšanai," norāda LIAA direktors Kaspars Rožkalns, piebilstot, ka Rīgai esot potenciāls kļūt par dzīvei pievilcīgāko metropoli Ziemeļeiropā.

Galvenais uzsvars sadarbībā starp LIAA un "Live Riga" tiks likts uz projektiem, kuri saistīti ar tādām nozarēm kā IKT, starptautiskie biznesa pakalpojumu centri un medicīnas tehnoloģijas.

"Lai strādātu pie koordinētas investīciju piesaistes, uzņēmējdarbības vides pilnveides, tūrisma attīstības un Rīgas tēla pozicionēšanas pasaulē, ir ļoti būtiski veidot ne vien starptautiskas sinerģijas, bet arī vietējā mēroga sadarbības. Šis memorands kalpos kā pamats "Live Riga" un LIAA praktiska līmeņa sadarbībai ikdienas darbā. Tāpat ļaus plānot un īstenot savstarpēji papildinošas aktivitātes, uzrunāt plašākas auditorijas un kopā sasniegt labākus rezultātus," pauž "Live Riga" direktors Rolands Bogdanovs.

Saskaņā ar noslēgto līgumu LIAA un Rīgas pilsēta turpmāk savstarpēji koordinēs savas starptautiskās mārketinga aktivitātes, stiprinot kopējos vēstījumus tādās jomās kā investīciju piesaiste, tūrisma attīstība un valsts tēla komunikācija.

Seko "Delfi" arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Lasi vēl
 
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.