OECD vērtēs paveikto eksporta ar augstu pievienoto vērtību veicināšanā
Foto: Pixabay

2021. gada OECD Ekonomikas pārskata par Latviju galvenais fokuss būs uz iespējām veicināt eksportu ar augstāku pievienoto vērtību, kas ir viena no Latvijas valdības apstiprinātajām prioritātēm tautsaimniecības izaugsmes un iedzīvotāju labklājības pieauguma nodrošināšanai.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šonedēļ, 27. - 28. oktobrī, notiks Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) politiskās misijas virtuāla formāta sanāksmes, kurās OECD augsta līmeņa pārstāvji un eksperti ar Latvijas valdības ministriem un ierēdņiem, kā arī nevalstiskā sektora sadarbības partneriem pārrunās sagatavoto 2021. gada Ekonomikas pārskata par Latviju projektu, ko OECD atbilstoši vispārējai praksei publicē reizi divos gados.

Sanāksmju laikā tiks pārrunāts plašs jautājumu loks par makroekonomiskās vides, fiskālās un nodokļu politikas, ēnu ekonomikas apkarošanas, finanšu tirgus attīstības, uzņēmējdarbības vides, inovācijas sistēmas, eksporta veicināšanas politikas, darba tirgus, veselības aprūpes, izglītības un prasmju, kā arī tieslietu sistēmas darbības efektivitātes uzlabošanu.

Plānots, ka 2021. gada OECD Ekonomikas pārskatu par Latviju prezentēs OECD Ģenerālsekretārs Matiass Kormans (Mathias Cormann) 2022. gada 9. martā Rīgā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Lasi vēl
 
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.