Par 'Mediju nama' īpašnieku kļuvis Nauris Kāpostiņš
Foto: LETA

Par preses izdevēja "Mediju nams" vienīgo īpašnieku kļuvis uzņēmējs Nauris Kāpostiņš, informē izdevēja tirgvedības vadītāja Aija Bula.

Kāpostiņš kļuvis par vienīgo dalībnieku SIA "Mediju nams" mātes kompānijā SIA "MN mediji", kuras līdzšinēji īpašnieki vienādās daļās bija Lilita Seimuškāne, Armands Puče un Uldis Dreiblats.

Līdztekus dalībnieku maiņai uzņēmumā drīzumā tiks iecelta arī jauna valde, informē uzņēmumā.

Kā ziņots, SIA "Mediju nams" reģistrēta 2002.gadā, tās pamatkapitāls patlaban ir 12 948 095 eiro. "Mediju nama" 100% daļas pieder SIA "MN Mediji", par kuras īpašniekiem 2010.gadā kļuva Dreiblats, Puče un Lilitai Seimuškāne.

Kā liecina aģentūras LETA arhīvs, 100% kapitāla daļu iegāde no SIA "Lasco Investment" izmaksāja mazāk nekā 60 000 latu (85 000 eiro).

Preses izdevējs "Mediju nams" pērn strādājis ar 800 027 eiro lieliem zaudējumiem. 2014.gadā uzņēmums nopelnīja 1,579 miljonus eiro, bet vēl gadu iepriekš zaudēja 672 332 eiro. Tikmēr uzņēmuma apgrozījums pērn sarucis par 16%, sasniedzot 1,936 miljonus eiro. 2014.gadā "Mediju nams" apgrozīja 2,326 miljonus eiro, bet 2013.gadā - 2,569 miljonus eiro.

SIA "Mediju nams" izdod laikrakstu "Neatkarīgā Rīta Avīze", nedēļas žurnālus "Māja" un "Vakara Ziņas", mēneša žurnālus "Sporta Avīze" un "Praktiskā Astroloģija", kā arī veido ziņu portālu "nra.lv", digitālu žurnālu ar lietotāja personalizētu saturu "Sofa" un darbojas foto ziņu jomā ar aģentūru "F/64PhotoAgency".

Kā liecina "firmas.lv" informācija, Kāpostiņam patlaban ir daļas četros uzņēmumos, no kurām tikai viens pēdējos gados iesniedzis informāciju par saviem finanšu datiem. Kāpostiņš ir vienīgais dalībnieks Cēsīs reģistrētā SIA "Escape Travel", kas pērn strādājis ar 115 384 eiro apgrozījumu un 35 758 eiro zaudējumiem. Gadu iepriekš šis uzņēmums strādāja ar 31 764 eiro apgrozījumu un 36 169 eiro zaudējumiem.

Kāpostiņš ir arī vienīgais pērn septembrī reģistrētas SIA "Polius" dalībnieks. Informācija par šī uzņēmuma finanšu datiem pagaidām nav pieejama.

Tāpat Kāpostiņam pieder 17% daļu uzņēmumā "Publique", kura darbības joma reģistrēta restorānu un mobilo ēdināšanas vietu pakalpojumi. Pēdējos gados 2003.gadā dibinātais uzņēmums nav sniedzis informāciju par saviem finanšu datiem.

Savukārt vēl 27,78% daļu Kāpostiņam pieder SIA "Langervalde", kurai pērn uzsākts likvidācijas process.

Iepriekš viņš bijis dalībnieks vēl vairākos uzņēmumos, kas patlaban gan jau ir likvidēti.

Source

LETA

Tags

Armands Puče
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form