'Printful' piektā ražotne tiks atvērta Spānijā
Foto: Publicitātes attēli

Nākamgad darbu uzsāks "Draugiem Group" uzņēmuma "Printful" jaunais ražošanas un piegādes centrs Spānijā, nodrošinot aizvien pieaugušo pieprasījumu Eiropas e-komercijas tirgū.

Jaunā ražotne sāks darbu 1800 kvadrātmetru plašās telpās netālu no Spānijas pilsētas Barselonas, radot aptuveni 40 jaunu darba vietu. "Eiropa ir mūsu otrs lielākais e-komercijas tirgus pēc Ziemeļamerikas. Atverot otro ražotni Eiropā, sekojam mūsu stratēģijai ASV, kur ražotnes ir katrā krastā, lai mēs būtu tuvāk klientiem," sacījis "Printful" izpilddirektors Dāvis Siksnāns.

Latvijas ražotnei, strādājot ciešā sadarbībā ar jauno ražotni Spānijā, "Printful" spēs apkalpot klientus Eiropā ātrāk un kvalitatīvāk.Turpmāk piegādes, piemēram, Spānijas un Portugāles klientiem notiks 24 līdz 48 stundu laikā.

"Delfi" jau ziņoja, ka jūnijā darbu uzsāka "Printful" Spānijas birojs Barselonā. Spānijas uzņēmuma izveidē plānots investēt trīs miljonus eiro.

Tiek uzsvērts, ka spāņu valodas ieviešana palīdzējusi trīskāršot "Printful" pārdošanas rādītājus Spānijā un tie turpina augt. Spānijas e-komercijas tirgus šobrīd piedzīvo strauju izaugsmi. Aplēses rāda, ka šā brīža 23,6 miljoniem pasūtījumu gadā līdz 2021. gadam pievienosies vēl 5,6 miljoni.

"Printful" ir drukas, šūšanas un piegādes ārpakalpojumu uzņēmums, kas sniedz interneta veikalu īpašniekiem iespēju piedāvāt pircējiem vairāk nekā 160 dažādu produktu, pašiem neieguldot ražošanas iekārtās.

Uzņēmuma starptautiskā komanda strādā Latvijā, ASV, Spānijā un Meksikā. Šobrīd apdrukāti vairāk nekā 13 miljoni produktu.

"Printful" centrālais birojs, kurā strādā vairāk nekā 250 cilvēku, arī turpmāk atradīsies Rīgā.

AS "Printful Latvia" pērn, kas bija pirmais pilnais darbības gads, strādāja ar 11,461 miljona eiro apgrozījumu, bet kompānijas peļņa bija 4,229 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.

Comment Form