Regulators pārtrauc 'Baltic Communication Network' darbību
Foto: PantherMedia/Scanpix

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) par veiktajiem pārkāpumiem nolēmusi pārtraukt elektronisko sakaru pakalpojumu sniedzēja SIA "Baltic Communication Network" darbību, to izslēdzot no komersantu saraksta, portāls "Delfi" uzzināja SPRK.

Komersantam ir liegtas tiesības sniegt pakalpojumu turpmākos trīs gadus – no 2020. gada 10. februāra līdz 2023. gada 9. februārim.

Kā norāda SPRK, komersants gada laikā ir divreiz pārkāpis Vispārējās atļaujas noteikumus elektronisko sakaru nozarē, kas paredz SPRK iesniegt informāciju par komersanta darbību.

"Lietotājiem, kuriem komersants līdz šim nodrošinājis elektronisko sakaru pakalpojumu, ir aicināti noslēgt jaunu līgumu ar citu pakalpojuma sniedzēju līdz šā gada 9. februārim," informē Autorizācijas nodaļas vadītāja Ina Patjanko.

SIA "Baltic Communication Network" gada laikā ir administratīvi sodīts divas reizes saistībā ar informācijas nesniegšanu pēc SPRK pieprasījuma. SPRK pēdējā brīdinājumā vēstulē noteica termiņu – 2019. gada 2. decembri, līdz kuram komersantam bija iespēja novērst pārkāpumu. Komersantam nenovēršot pārkāpumu minētajā termiņā, SPRK rīkojās atbilstoši Noteikumos minētajai kārtībai.

Saskaņā ar Elektronisko sakaru likumu SIA "Baltic Communication Network" ir tiesības iesniegt jaunu reģistrācijas paziņojumu SPRK un atsākt pakalpojumu sniegšanu tikai tad, kad būs beidzies SPRK noteiktais pakalpojumu sniegšanas tiesību aizliegums un novērsti pārkāpumi.

Kā liecina "firmas.lv" informācija, uzņēmums reģistrēts 2009. gadā ar pamatkapitālu 2840 eiro. Uzņēmums 2018. gadā strādāja ar 159 635 eiro apgrozījumu un 11 692 eiro peļņu un tas pieder Aleksandram Mordvinam.

Tags

SPRK

Comment Form