'Sadales tīklam' izraudzīts jauns valdes loceklis
Foto: Publicitātes foto

AS "Sadales tīkls" padome apstiprinājusi uzņēmuma valdes locekļa amatā Vīgantu Radziņu, "Delfi Bizness" pavēstīja "Sadales tīkla" pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Radziņš amatam izraudzīts atklātā konkursā un amata pienākumus sāks pildīt 2023. gada 2. maijā.

Jaunieceltā valdes locekļa atbildības jomas būs uzņēmuma tehnoloģiskā attīstība un inovācijas, kā arī uzņēmuma un nozares speciālistu profesionālo zināšanu un kompetenču pilnveidošana.

""Sadales tīkls" jau šobrīd ir sasniedzis ievērojamus panākumus viedo tehnoloģiju ieviešanā ikdienas darbā. No jaunā valdes locekļa un attīstības direktora sagaidām, ka uzsāktais virziens tiks nostiprināts, ieviešot uzņēmumā jaunus risinājumus, veicinot inovāciju kultūru un plašāku starpnozaru sadarbību, turpinot Latvijas tautsaimniecībai nozīmīgās elektroenerģijas sadales sistēmas darbības efektivitātes uzlabošanu un virzību uz Latvijas klimatneitralitāti," norāda "Sadales tīkla" padomes priekšsēdētājs Kristaps Ločmelis.

Radziņš ir ieguvis telekomunikāciju un datoru tīklu inženiera grādu Rīgas Tehniskajā universitātē un profesionālo maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā Rīgas Starptautiskajā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā. Iepriekš bijis SIA "Latvijas Mobilais telefons" (LMT) biznesa vadības dienesta direktors, atbildības sfēra – privātpersonu un uzņēmumu segmentu telekomunikāciju pakalpojumu, piedāvājumu un risinājumu vadība.

Radziņš aktīvi iesaistījies inovāciju kultūras attīstīšanā uzņēmumā, jaunu biznesa ideju prototipēšanā un ieviešanā. Kopš 2006. gada V. Radziņš ieņēmis arī padomes locekļa amatu SIA "LMT Retail & Logistics".

Radziņš uzsver, ka viņa prioritāte, uzsākot jaunā amata pienākumus, ir attīstīt un ieviest jaunas tehnoloģijas, kas atvieglotu vai būtiski uzlabotu cilvēku ikdienu. Tam nepieciešams audzēt uzņēmuma darbinieku kompetences, kā arī veidot sadarbību starp dažādām industrijām.

Iepriekšējais valdes loceklis un attīstības direktors Jānis Kirkovalds atstāja amatu 2023. gada 3. aprīlī, pieņemot lēmumu izvēlēties jaunus profesionālos izaicinājumus.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Lasi vēl
 
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.