Šoreiz iepazīšanās ar Lattelecom Optiko internetu noritēja Skanstes augstceltnes 22.stāvā, kur prezentācijā mēdijiem tika aplūkotas Lattelekom optiskā platjoslas interneta priekšrocības un iespējas, kā arī tika runāts par Latvijā vērienīgākās optisko komu
Foto: Datuve

Par telekomunikāciju iekārtu ražotājas AS "SAF Tehnika" valdes locekli apstiprināta Zane Jozepa, kura no 15.maija pilda arī finanšu un administratīvās daļas direktores amatu, teikts uzņēmuma paziņojumā biržai "Nasdaq Riga".

Līdzšinējā valdes locekle Aira Loite tiek atbrīvota no valdes locekļa pienākumiem ar 2015.gada 8.jūniju. Loites aiziešana no uzņēmuma saistīta ar vēlmi apgūt jaunas zināšanas un uz laiku samazināt darba slodzi. "SAF Tehnika" vienlaikus apliecina, ka gaidāmās izmaiņas uzņēmuma vadībā nav saistītas ar pārmaiņām uzņēmuma produktu attīstības un starptautiskās darbības stratēģijā.

Turpmāk AS "SAF Tehnika" valde strādās četru locekļu sastāvā - valdes priekšsēdētājs Normunds Bergs, valdes locekļi - Didzis Liepkalns, Jānis Bergs un Jozepa.

Jozepas darbības jomas "SAF Tehnikā" ir uzņēmuma finanšu un administratīvā vadība, kā arī investoru attiecības.

Kopš 2006.gada līdz darba sākšanai AS "SAF Tehnika" Jozepa strādāja SIA "Lattelecom" meitasuzņēmumā SIA "Citrus Solutions", kas nodarbojas ar inženiertehnisko sistēmu un infrastruktūras projektēšanu, būvniecību un apkalpošanu.

Jozepai ir pieredze arī kredītu, pārdošanas cenu noteikšanas jomā, kas gūta SIA "CocaCola HBC Latvia" laika periodā no 2004. līdz 2006.gadam.

Jozepa ir ieguvusi bakalaura grādu finanšu vadībā Banku augstskolā. Viņai nepieder "SAF Tehnikas" akcijas.

Jau ziņots, ka "SAF Tehnikas" uzņēmumu grupas konsolidētais neauditētais 2014./2015.finanšu gada deviņu mēnešu rezultāts ir 931 000 eiro peļņa, kas ir labs rezultāts, salīdzinot ar 580 000 eiro konsolidētajiem zaudējumiem, kas bija grupas iepriekšējā - 2013./2014. - finanšu gada deviņu mēnešu rezultāts, teikts uzņēmuma paziņojumā biržai "Nasdaq Riga".

2014./2015.finanšu gada deviņu mēnešu neauditētais konsolidētais apgrozījums bija 9,6 miljoni eiro, kas bija 12% palielinājums, salīdzinot ar ieņēmumu apjomu šajā pašā periodā pagājušajā finanšu gadā. Grupas konsolidētais neauditētais 2014./2015.finanšu gada trešā ceturkšņa rezultāts ir peļņa 743 000 eiro.

"SAF Tehnikas" grupas konsolidētais neto apgrozījums 2013./2014.finanšu gadā bija 12,03 miljoni eiro, kas ir par 1,3 miljoniem jeb par 9,9% mazāks nekā iepriekšējā finanšu gadā, teikts uzņēmuma auditētajā finanšu pārskatā, kas iesniegts "Nasdaq Riga".

"SAF Tehnikas" grupa noslēdza 2013./2014.finanšu gadu ar 127 000 eiro konsolidēto peļņu. "SAF Tehnikas" mātesuzņēmuma auditētais 2013./2014.finanšu gada rezultāts bija 119 000 eiro peļņa.

"SAF Tehnikas" grupā ir Latvijā reģistrēta AS "SAF Tehnika", mātesuzņēmumam pilnībā piederošs ASV reģistrēts meitasuzņēmums "SAF North America", kā arī ASV reģistrēts uzņēmums "SAF Services", kurā mātesuzņēmumam pieder 100% no uzņēmuma kapitāla.

"SAF Tehnika" dibināta 1999.gadā un ir publiska akciju sabiedrība, kuras akcijas tiek kotētas "Nasdaq Riga" biržā un kura nodarbojas ar digitālas mikroviļņu radio aparatūras izstrādi, ražošanu un izplatīšanu. "SAF Tehnikas" ražotie produkti nodrošina bezvadu telekomunikāciju risinājumus digitālai balss un datu pārraidei.

Lielākie uzņēmuma akcionāri ir Didzis Liepkalns (17,05%), Andrejs Grišāns (10,03%), Normunds Bergs (9,74% tiešajā īpašumā un 5,27% pastarpināti), Juris Ziema (8,71%) un Vents Lācars (6,08%). Pārējiem akcionāriem pieder mazāk par 5% uzņēmuma kapitāldaļu.

Tags

SAF Tehnika
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form